| |
 |
1.
(2008 03 22 13:53)
ne vieta pelkej
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 22 13:54)
pienč
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 22 14:45)
puiki...:)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 22 16:18)
stipriai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 22 17:49)
jėg aa
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 22 18:48)
ką čia ir bekalbėt... :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 22 19:15)
aga+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 22 20:16)
patinka
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 22 20:40)
niu ir gerai. Tie patamsinimai sonuose kiek per daug i akis lenda, bet kadras ivyko ...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 22 20:44)
visiskai nieko originalaus, fotografuota nuo turistu megstamiausios krantines, galima kirst lazybu, tokia pacia foto turi milijonai Anglijos turistu, o spalvyte uzdet juk 5min darbo :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 22 20:47)
10) viskas yra kartojama kažkada, bet niekas nepasikartoja vienodai... :-)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 22 20:51)
o menininko amatas ir yra kartoti?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 22 20:56)
norint įgauti patirties verta ir pakartoti, o lažintis, kad būtent tokios nuotraukos neturi milijonai turistu tai sutinku, tik manau jau pralošėt... :-)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 22 21:06)
oj koks jus nevyriskai smulkmeniskas :) as vis tik uz originaliu kampu ieskojima fotografijoje ir jus manes nepergudriausite ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 22 21:12)
Pritariu 9/,
o fotografija kokybiška ;-)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 22 21:19)
mes skirtingai mastome apie fotografiją, nes savęs dar vadintis fotomenininku skaitau per anksti... :-)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 22 21:48)
Jamam
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 22 22:32)
grazumelis, ypac debesys :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 22 23:14)
tokia tomo razmus foto lygio nuotrauka,o tai gerai...:-)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 23 01:55)
sakyčiau ...erdvinė....+5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 23 02:15)
na ir israiskingos jusu foto
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 23 13:40)
techniskaij.
|
|
| |