| |
 |
1.
(2008 03 16 22:21)
Akimirka tikrai zavinga, ir as noreciau TEN sustoti :) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 16 22:22)
atsiveria vaizdelis :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 16 22:22)
žemė visgi apvali.. +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 16 22:22)
PS kur cia fotografuota?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 16 22:23)
Slovakija, Lomnicky Štit
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 16 22:25)
zavinga akimirka sustok..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 16 22:27)
sustoja kartais... fotografijoje arba kino juostoje :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 16 22:28)
5/ taip ir pagalvojau ir „gyliai įkvėpiau tyraus oro“
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 16 22:28)
dabar taip. prašom ir man papasakot, kaip tokių kadrų pagaunate? :> gal lėktuvą kur garaže laikote? :>
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 16 22:28)
kaip ant pasaulio stogo
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 16 22:31)
9/ eini, lipi, kopi... kai pavargsti - pafotkyni, ir vėl kopi, kopi, kopi... ;)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 16 22:32)
:) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 16 22:34)
ej, aš ir taip noriu.. tik aukščio biškumėlę bijaus :>
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 16 22:37)
kaip aukstai cia tu +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 16 22:41)
13/ atmink, pamesi tą baimę !
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 16 22:45)
Tai čia Ramūnas sustojo, o ne akimirka:)) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 16 22:46)
16/ ot išdavikas :)) aišku, kad reik pasilsėt ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 16 22:52)
15/ tai joa.. iš tokio aukščio net ir baimę turbūt pamesčiau... :>:> bet siaubas, aš ten nusiversčiau nuo tokio, o nieks net nežinotų kur po to ieškot... net nepalaidotų :>:>
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 16 23:51)
Va va ir aš leidausi panašiu keliuku gal keturias valandas, vos kojų netekau :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 16 23:56)
nuo kalno parasparniu tiktu :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 17 08:25)
Antano žodžiais GĖRIS
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 17 09:06)
Ar danguij aš čia stoviu ar rojuj?
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 17 11:15)
Svaiginantys, neaprėpiami toliai.. Ech :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 17 12:02)
žiūrėjau ir ieškojau prie ko prikibti-nu nėr-tikrai gražu...:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 17 12:17)
fantastiški kalnų vaizdai...:)+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 17 19:47)
akimirka sustojo
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 17 20:57)
wow.... erdviai..
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 17 21:19)
grazu
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 17 21:48)
faini tie debesu seseliai ant kalnu :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 17 21:58)
sustosiu...nu zavingas vaizdas...;)+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 17 22:37)
Ooo, liux! :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 03 18 13:35)
sustojome ties vaizdeliu..puikus
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 03 18 13:53)
Gera
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 03 18 22:54)
kokia juokinga nuotrauka :DD
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 03 18 23:02)
gražus vaizdas...
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 03 19 00:01)
jo, puikiai ;)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 03 19 15:39)
aukštai užsikoriai
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 03 20 21:36)
Sikarnas vaizdialis ... +
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 03 21 19:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 03 23 16:32)
pakilęs tarp žemės ir dangaus...+5
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 03 25 20:55)
Akimirka išties žavinga, po tokių akimirkų už fotiko ir į "TRASĄ"
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 03 26 09:05)
kieno cia zemes :) ? +
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 03 31 00:07)
ooo! Super!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 04 24 16:24)
oi ir cia buvau Lomnicos takeliukai :)
|
|
| |