Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Deivė    (2008 03 16 22:21)  
Akimirka tikrai zavinga, ir as noreciau TEN sustoti :) 5
 
 
2. Aušrinė    (2008 03 16 22:22)  
atsiveria vaizdelis :)
 
 
3. VD    (2008 03 16 22:22)  
žemė visgi apvali.. +
 
 
4. Deivė    (2008 03 16 22:22)  
PS kur cia fotografuota?
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 03 16 22:23)  
Slovakija, Lomnicky Štit
 
 
6. Andrius Z    (2008 03 16 22:25)  
zavinga akimirka sustok..
 
 
7. Raimonda    (2008 03 16 22:27)  
sustoja kartais... fotografijoje arba kino juostoje :)
 
 
8. Orlandas Butkus    (2008 03 16 22:28)  
5/ taip ir pagalvojau ir „gyliai įkvėpiau tyraus oro“
 
 
9. Elė S.    (2008 03 16 22:28)  
dabar taip. prašom ir man papasakot, kaip tokių kadrų pagaunate? :> gal lėktuvą kur garaže laikote? :>
 
 
10. Kęstutis Šimatonis    (2008 03 16 22:28)  
kaip ant pasaulio stogo
 
 
11. Ramūnas L.    (2008 03 16 22:31)  
9/ eini, lipi, kopi... kai pavargsti - pafotkyni, ir vėl kopi, kopi, kopi... ;)
 
 
12. Valentinas Pečininas    (2008 03 16 22:32)  
:) +
 
 
13. Elė S.    (2008 03 16 22:34)  
ej, aš ir taip noriu.. tik aukščio biškumėlę bijaus :>
 
 
14. Danny P    (2008 03 16 22:37)  
kaip aukstai cia tu +
 
 
15. Orlandas Butkus    (2008 03 16 22:41)  
13/ atmink, pamesi tą baimę !
 
 
16. Mindaugas Kirstukas    (2008 03 16 22:45)  
Tai čia Ramūnas sustojo, o ne akimirka:)) +
 
 
17. Ramūnas L.    (2008 03 16 22:46)  
16/ ot išdavikas :)) aišku, kad reik pasilsėt ;)
 
 
18. Elė S.    (2008 03 16 22:52)  
15/ tai joa.. iš tokio aukščio net ir baimę turbūt pamesčiau... :>:> bet siaubas, aš ten nusiversčiau nuo tokio, o nieks net nežinotų kur po to ieškot... net nepalaidotų :>:>
 
 
19. Hermis Preikštas    (2008 03 16 23:51)  
Va va ir aš leidausi panašiu keliuku gal keturias valandas, vos kojų netekau :)
 
 
20. Rimantas    (2008 03 16 23:56)  
nuo kalno parasparniu tiktu :)
 
 
21.    (2008 03 17 07:36)  
+
 
 
22. Knieža    (2008 03 17 08:25)  
Antano žodžiais GĖRIS
 
 
23. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 17 09:06)  
Ar danguij aš čia stoviu ar rojuj?
 
 
24. Rūta Urbonaitė    (2008 03 17 11:15)  
Svaiginantys, neaprėpiami toliai.. Ech :)
 
 
25. Sau    (2008 03 17 12:02)  
žiūrėjau ir ieškojau prie ko prikibti-nu nėr-tikrai gražu...:)
 
 
26. Gintaras Vitulskis    (2008 03 17 12:17)  
fantastiški kalnų vaizdai...:)+
 
 
27. Miau    (2008 03 17 19:47)  
akimirka sustojo
 
 
28. LB    (2008 03 17 20:57)  
wow.... erdviai..
 
 
29. Juozuxas    (2008 03 17 21:19)  
grazu
 
 
30.    (2008 03 17 21:48)  
faini tie debesu seseliai ant kalnu :)
 
 
31. Vida    (2008 03 17 21:58)  
sustosiu...nu zavingas vaizdas...;)+
 
 
32. Gedas    (2008 03 17 22:37)  
Ooo, liux! :)
 
 
33. Rūta Rylaitė    (2008 03 18 13:35)  
sustojome ties vaizdeliu..puikus
 
 
34. Jovita    (2008 03 18 13:53)  
Gera
 
 
35. kva    (2008 03 18 22:54)  
kokia juokinga nuotrauka :DD
 
 
36. VitJan    (2008 03 18 23:02)  
gražus vaizdas...
 
 
37. SRP-145TII    (2008 03 19 00:01)  
jo, puikiai ;)
 
 
38. Darius Baltakys    (2008 03 19 15:39)  
aukštai užsikoriai
 
 
39. Walldis    (2008 03 20 21:36)  
Sikarnas vaizdialis ... +
 
 
40. Elena    (2008 03 21 19:11)  
:)
 
 
41. birute kurtinaitiene    (2008 03 23 16:32)  
pakilęs tarp žemės ir dangaus...+5
 
 
42. Ramūnas Snarskis    (2008 03 25 20:55)  
Akimirka išties žavinga, po tokių akimirkų už fotiko ir į "TRASĄ"
 
 
43. Neringa Bagdoniene    (2008 03 26 09:05)  
kieno cia zemes :) ? +
 
 
44. Alla Poletaeva    (2008 03 31 00:07)  
ooo! Super!
 
 
45. Romas Kanapeckas    (2008 04 12 21:48)  
+
 
 
46. Minkštas debesėlis    (2008 04 24 16:24)  
oi ir cia buvau Lomnicos takeliukai :)
 
 

Gamta
Taškai: 92
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   1960
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00022
502521
2001 4
(balsai vėluoja viena para)