| |
 |
1.
(2008 03 15 05:05)
:)))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 15 15:44)
good
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 15 15:47)
sunkus menininku gyvenimas...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 15 15:49)
o kodel sunkus?viskas vienoje vietoje.pusryciai.pietus.'draugai',linksmybes ir lova.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 15 15:49)
Parėmei ? :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 15 15:51)
nereikejo nieko remt.Gitara pati atsiremus.Jis pats irgi neatrode svyruojantis.. :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 15 15:54)
tiek vargo, reik pasirelaksuot kada nors :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 15 16:33)
ši geriau :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 15 17:03)
gera +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 15 17:16)
vargšelis.. jis nė nenutuokia, kad taps žvaigžde..:))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 15 17:17)
+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 15 18:41)
8/ Knieza,ka turejai galvoje"si geriau"?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 15 18:50)
12 / geriau nei mano :P tai ir turėjo galvoj :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 15 19:26)
Man tai sukelia tragiškas aliuzijas...ką ir parodo nutrūkusios stygos... stiprus psichologiškai darbas:) 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 15 19:30)
taip tai ne glamuras, o realijos...5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 15 22:59)
jam gerai! noreciau buti ten, jo vietoje, jo busenoje.. ir su gitara...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 17 12:53)
abu vienodi... ir gitara ir jis.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 17 23:21)
pavarge... Matyt sunkiai dirbo :-)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 19 04:56)
nostalgija.....
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 20 01:46)
:))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 04 10 16:00)
mihi, puikiai ^_^
|
|
| |