Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Inferno    (2008 03 15 05:05)  
:)))
 
 
2. Andrius Vaitkevičius    (2008 03 15 15:44)  
good
 
 
3. VaRom    (2008 03 15 15:47)  
sunkus menininku gyvenimas...
 
 
4. j.v    (2008 03 15 15:49)  
o kodel sunkus?viskas vienoje vietoje.pusryciai.pietus.'draugai',linksmybes ir lova.
 
 
5. Wylius    (2008 03 15 15:49)  
Parėmei ? :)
 
 
6. j.v    (2008 03 15 15:51)  
nereikejo nieko remt.Gitara pati atsiremus.Jis pats irgi neatrode svyruojantis.. :)
 
 
7. Ramūnas L.    (2008 03 15 15:54)  
tiek vargo, reik pasirelaksuot kada nors :)
 
 
8. Knieža    (2008 03 15 16:33)  
ši geriau :)
 
 
9. Daiva Kielė    (2008 03 15 17:03)  
gera +
 
 
10. Kristina Petrošių    (2008 03 15 17:16)  
vargšelis.. jis nė nenutuokia, kad taps žvaigžde..:))
 
 
11. Raimonda    (2008 03 15 17:17)  
+5
 
 
12. j.v    (2008 03 15 18:41)  
8/ Knieza,ka turejai galvoje"si geriau"?
 
 
13. jurga    (2008 03 15 18:50)  
12 / geriau nei mano :P tai ir turėjo galvoj :)
 
 
14. Gintaras Vitulskis    (2008 03 15 19:26)  
Man tai sukelia tragiškas aliuzijas...ką ir parodo nutrūkusios stygos... stiprus psichologiškai darbas:) 5
 
 
15. VitJan    (2008 03 15 19:30)  
taip tai ne glamuras, o realijos...5
 
 
16.    (2008 03 15 22:59)  
jam gerai! noreciau buti ten, jo vietoje, jo busenoje.. ir su gitara...
 
 
17. Vitas Zabita    (2008 03 16 10:16)  
+
 
 
18. Dangus    (2008 03 17 12:53)  
abu vienodi... ir gitara ir jis.
 
 
19. SP    (2008 03 17 23:21)  
pavarge... Matyt sunkiai dirbo :-)
 
 
20. Ramune \m/    (2008 03 19 04:56)  
nostalgija.....
 
 
21. hideo    (2008 03 20 01:46)  
:))
 
 
22. Vika    (2008 04 10 16:00)  
mihi, puikiai ^_^
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   1826
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00044
112312
1101 3
(balsai vėluoja viena para)