Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Karolis Teišerskis    (2008 03 12 20:39)  
idomus pastebejimas. mane visada zavedavo daugiabuciai nakti:) 5
 
 
2. Raimonda    (2008 03 12 20:39)  
:) sunkiai pas jumis su parkavimu matau
 
 
3. Ramūnas L.    (2008 03 12 20:40)  
2/ čia dar pustuštė aikštelė :)
 
 
4. Vida    (2008 03 12 20:43)  
Ziuriu siandien normaliai parkuojates, praita karta extremaliau teko...;)+
 
 
5. ♫♫    (2008 03 12 20:43)  
Gerai cia, po darbu daugelis gryzta namo :) daugelis keturiu kambariu butu seimininku gamina vakariene, o kas parvaziuos namo veliau ir visai nebebus kur masinu pastatyti :) kiemas bus prigrustas :) Geras vaizdelis...
 
 
6. Daiva Kielė    (2008 03 12 20:46)  
:)
 
 
7. SRP-145TII    (2008 03 12 20:49)  
nepaskaiciavo tarybu valdzia, kad masinu gali daugeti ateity :)))
 
 
8. Uoga    (2008 03 12 20:50)  
ou je panašus vaizdelis prie mūsų namų, devynaukščiai užkišti mašinom pastoviai,
tai prie parduotuvės nebent vietos randam :) vaizdas pažystamas :))
 
 
9. Rimantas    (2008 03 12 20:51)  
parkingas ateity bus balkone
 
 
10. SP    (2008 03 12 20:57)  
Nacionaliniai lietuviu parkavimosi ypatumai :-D
 
 
11. Ramūnas L.    (2008 03 12 21:02)  
10/ šitaip norėjau pavadint :)
 
 
12. Juozuxas    (2008 03 12 21:18)  
liuks
 
 
13. J.M.    (2008 03 12 21:36)  
+
 
 
14. Grazina Hartmann    (2008 03 12 21:37)  
:) +
 
 
15. Knieža    (2008 03 12 21:41)  
šen akys geriau mato :) a rasi kelią namo ?
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 03 12 21:47)  
15/ jau radau :)))
 
 
17. Sau    (2008 03 12 21:55)  
...škia šiaurės pr., ar ne šalia po ženklu savo palikau, nes į kiemą niekaip...žiūrėsiu kas iš ryto bus..gerbiu už drąsą ieškoti estetinio malonumo šitame košmare ir sugebėti jį parodyti,-dvasinė jėga kaip pas Dalai L.....:)))+
 
 
18. Mindaugas Buivydas    (2008 03 12 22:04)  
Jep!
 
 
19. Ramūnas L.    (2008 03 12 22:09)  
17/ Škirpos ;)
 
 
20.    (2008 03 12 22:17)  
:)+
 
 
21.    (2008 03 12 22:24)  
liuks :)
 
 
22. Gintaras Vitulskis    (2008 03 12 23:08)  
:)+
 
 
23. Aivaras Banevičius    (2008 03 12 23:14)  
Sakyčiau prabangų kiemą Ramūnai turi ir aikštelėje vietos yra ... :)
 
 
24. elinax    (2008 03 12 23:39)  
5
 
 
25. Aušrinė    (2008 03 13 13:10)  
o kas i kita puse matosi :))
 
 
26. seb    (2008 03 13 13:33)  
parkuotis sudėtinga sakyc+
 
 
27. Miau    (2008 03 13 14:03)  
spalvinga ir anksta
 
 
28. Mindaugas Kirstukas    (2008 03 13 16:25)  
++
 
 
29. Rūta Rylaitė    (2008 03 13 17:31)  
o taip.opią problemą pelietėt :)..
visiem aktuali..
ir man patinka daugiabučių šviesos naktį :)
 
 
30. Rūta Urbonaitė    (2008 03 13 18:52)  
Skaudi tema.. Kovo 8 proga policija nutempė mano auto - nakčiai buvau ant šaligatvio prie namų palikus. Kaip ir daugelis kitų, nes kiemas perpildytas, statyti nėra kur. Geri kaimynai paskundė. 200 litų kaip į balą. :(
 
 
31. rhcp    (2008 03 13 19:29)  
5 bet is tikro 3,5
 
 
32. Algimantas Tirlikas    (2008 03 13 20:17)  
geras koloritas~
 
 
33. Evelina Daugėlaitė    (2008 03 13 22:23)  
jėga.
 
 
34. Vinile    (2008 03 13 22:34)  
si kart zmogeliui pasiseke- dar laisva vieta rado... :))
 
 
35. Mindaugas Bernatonis    (2008 03 14 16:03)  
Tokiais atvejais sakau: Vvvuuuuuuuuuummm, žiūriu kokia tai prabangi mAšina pravažiavo! :) Įsidėmėjau mAšinos numerius: tai BMW :))
 
 
36. Walldis    (2008 03 14 18:17)  
tinka ...
 
 
37. Sandra    (2008 03 24 15:29)  
neblogai :)+
 
 
38. Henrikas Lesniakas    (2008 05 22 22:43)  
A , štai kieno kiemas, berods Ukmergės gatvėje : ))), bet už kantrybę su stovu +
 
 

Serijos
Taškai: 92
Vidurkis: 4.46
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   3372
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00014
901422
1112 4
(balsai vėluoja viena para)