| |
 |
1.
(2008 03 12 20:39)
idomus pastebejimas. mane visada zavedavo daugiabuciai nakti:) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 12 20:39)
:) sunkiai pas jumis su parkavimu matau
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 12 20:40)
2/ čia dar pustuštė aikštelė :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 12 20:43)
Ziuriu siandien normaliai parkuojates, praita karta extremaliau teko...;)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 12 20:43)
Gerai cia, po darbu daugelis gryzta namo :) daugelis keturiu kambariu butu seimininku gamina vakariene, o kas parvaziuos namo veliau ir visai nebebus kur masinu pastatyti :) kiemas bus prigrustas :) Geras vaizdelis...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 12 20:49)
nepaskaiciavo tarybu valdzia, kad masinu gali daugeti ateity :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 12 20:50)
ou je panašus vaizdelis prie mūsų namų, devynaukščiai užkišti mašinom pastoviai,
tai prie parduotuvės nebent vietos randam :) vaizdas pažystamas :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 12 20:51)
parkingas ateity bus balkone
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 12 20:57)
Nacionaliniai lietuviu parkavimosi ypatumai :-D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 12 21:02)
10/ šitaip norėjau pavadint :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 12 21:18)
liuks
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 12 21:37)
:) +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 12 21:41)
šen akys geriau mato :) a rasi kelią namo ?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 12 21:47)
15/ jau radau :)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 12 21:55)
...škia šiaurės pr., ar ne šalia po ženklu savo palikau, nes į kiemą niekaip...žiūrėsiu kas iš ryto bus..gerbiu už drąsą ieškoti estetinio malonumo šitame košmare ir sugebėti jį parodyti,-dvasinė jėga kaip pas Dalai L.....:)))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 12 22:04)
Jep!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 12 22:09)
17/ Škirpos ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 12 22:17)
:)+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 12 22:24)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 12 23:08)
:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 12 23:14)
Sakyčiau prabangų kiemą Ramūnai turi ir aikštelėje vietos yra ... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 13 13:10)
o kas i kita puse matosi :))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 13 13:33)
parkuotis sudėtinga sakyc+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 13 14:03)
spalvinga ir anksta
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 13 16:25)
++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 13 17:31)
o taip.opią problemą pelietėt :)..
visiem aktuali..
ir man patinka daugiabučių šviesos naktį :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 13 18:52)
Skaudi tema.. Kovo 8 proga policija nutempė mano auto - nakčiai buvau ant šaligatvio prie namų palikus. Kaip ir daugelis kitų, nes kiemas perpildytas, statyti nėra kur. Geri kaimynai paskundė. 200 litų kaip į balą. :(
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 13 19:29)
5 bet is tikro 3,5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 13 20:17)
geras koloritas~
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 03 13 22:23)
jėga.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 03 13 22:34)
si kart zmogeliui pasiseke- dar laisva vieta rado... :))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 03 14 16:03)
Tokiais atvejais sakau: Vvvuuuuuuuuuummm, žiūriu kokia tai prabangi mAšina pravažiavo! :) Įsidėmėjau mAšinos numerius: tai BMW :))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 03 14 18:17)
tinka ...
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 03 24 15:29)
neblogai :)+
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 05 22 22:43)
A , štai kieno kiemas, berods Ukmergės gatvėje : ))), bet už kantrybę su stovu +
|
|
| |