| |
 |
1.
(2008 03 11 16:38)
gyvenamas pasirodo...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 11 16:38)
1./ Jonai, tik niekam neisduok, nes man tada blogai bus :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 11 16:41)
2/ atrėžk ir man porą kubinių km ledo... va žiema baigės ir neturiu ką fotkint... :(
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 11 16:41)
2/3/mažiau gert reikia
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 11 16:43)
3./ Jonai, latviai jo dar turi :)
4./ gal ir teisingai sakai... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 11 16:44)
5/ kas kad turi... bene už dyką atiduos?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 11 16:48)
6./ na matai kad as gavau, tai jau ir tu gausi...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 11 17:04)
matyt tikrai gyvenamas :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 11 18:26)
nu fainai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 11 18:27)
Dekui, Linai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 11 20:46)
Liudnai ziema traukiasi.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 11 21:45)
geros +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 11 22:50)
pavadinimas nepatinka, bet nuotraukos - labai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 12 07:00)
Pirmojoje miela ciukciu trobele. Labai grazule. As uz architektura:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 12 09:17)
16./ Na pavadinimas nera jau toks ir svarbus, bet gal ir nekoks :) Svarbu kad kadrai patiko :) Aciu :)
17./ Mhm labai faina trobelike :) Dekui.
Dekui visiems.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 12 09:55)
su pavadinimu - 5.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 12 14:18)
!!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 12 14:48)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 14 22:06)
gerai! :) +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 14 22:39)
super
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 15 23:15)
turi tirpstantis ledas shvelniu pustoniu- pagavai...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 15 23:31)
Dekui visiems!
21./ Trumpai bet aiskiai, aciu uz paskatinima, man Jusu nuomone tikrai svarbi!
24./ Malonu, kad Tau patiko :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 04 16 00:20)
Man patiko sita:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 04 16 23:12)
Gintare, labai malonu :)
|
|
| |