Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Jonas Tučkus    (2008 03 11 16:38)  
gyvenamas pasirodo...
 
 
2. Ignas Butėnas    (2008 03 11 16:38)  
1./ Jonai, tik niekam neisduok, nes man tada blogai bus :)
 
 
3. Jonas Tučkus    (2008 03 11 16:41)  
2/ atrėžk ir man porą kubinių km ledo... va žiema baigės ir neturiu ką fotkint... :(
 
 
4. Antanas M    (2008 03 11 16:41)  
2/3/mažiau gert reikia
 
 
5. Ignas Butėnas    (2008 03 11 16:43)  
3./ Jonai, latviai jo dar turi :)
4./ gal ir teisingai sakai... :)
 
 
6. Jonas Tučkus    (2008 03 11 16:44)  
5/ kas kad turi... bene už dyką atiduos?
 
 
7. Ignas Butėnas    (2008 03 11 16:48)  
6./ na matai kad as gavau, tai jau ir tu gausi...
 
 
8. Ramūnas L.    (2008 03 11 17:04)  
matyt tikrai gyvenamas :)
 
 
9. Linas Andrulevicius    (2008 03 11 18:26)  
nu fainai
 
 
10. Ignas Butėnas    (2008 03 11 18:27)  
Dekui, Linai.
 
 
11. J.M.    (2008 03 11 20:39)  
+
 
 
12. Флагвамвчaйку    (2008 03 11 20:46)  
Liudnai ziema traukiasi.
 
 
13. Orlandas Butkus    (2008 03 11 20:54)  
+
 
 
14. Daiva Kielė    (2008 03 11 21:45)  
geros +
 
 
15. kva    (2008 03 11 22:50)  
pavadinimas nepatinka, bet nuotraukos - labai :)
 
 
16. K. M.    (2008 03 12 07:00)  
Pirmojoje miela ciukciu trobele. Labai grazule. As uz architektura:))
 
 
17. Svetlana Batura    (2008 03 12 09:06)  
+
 
 
18. Ignas Butėnas    (2008 03 12 09:17)  
16./ Na pavadinimas nera jau toks ir svarbus, bet gal ir nekoks :) Svarbu kad kadrai patiko :) Aciu :)

17./ Mhm labai faina trobelike :) Dekui.

Dekui visiems.
 
 
19. kilimas    (2008 03 12 09:55)  
su pavadinimu - 5.
 
 
20. Mindaugas Dryža    (2008 03 12 14:18)  
!!
 
 
21. Paulius Makauskas    (2008 03 12 14:48)  
:)
 
 
22. Gedas    (2008 03 14 22:06)  
gerai! :) +
 
 
23. Kriste P.    (2008 03 14 22:39)  
super
 
 
24. Sigitas Daščioras    (2008 03 15 23:15)  
turi tirpstantis ledas shvelniu pustoniu- pagavai...
 
 
25. Ignas Butėnas    (2008 03 15 23:31)  
Dekui visiems!
21./ Trumpai bet aiskiai, aciu uz paskatinima, man Jusu nuomone tikrai svarbi!
24./ Malonu, kad Tau patiko :)
 
 
26. Romas Šarakauskas    (2008 03 17 03:28)  
+
 
 
27. j    (2008 04 04 18:28)  
+
 
 
28. Ginatre K.    (2008 04 16 00:20)  
Man patiko sita:)
 
 
29. Ignas Butėnas    (2008 04 16 23:12)  
Gintare, labai malonu :)
 
 

Serijos
Taškai: 83
Vidurkis: 4.46
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2691
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10052
4021012
0020 2
(balsai vėluoja viena para)