| |
 |
1.
(2008 03 07 18:54)
Graži tulpė :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 07 19:51)
Su!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 07 19:53)
20/ aga, Su ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 07 19:55)
graži foto ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 07 20:05)
Stilingai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 07 20:22)
Puikus natiurmortas: išbaigta kompozicija, puikus spalvinis sprendimas, neperkrautas, pedantiškai sukomponuotas ir žiūrisi be galo mielai...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 07 20:39)
stilinga, silta
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 07 20:46)
:-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 07 21:27)
ziurisi...;)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 07 21:48)
Patiko kompazicija, apšvietimas, švelnios spalvos
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 07 22:07)
:)5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 07 23:51)
neblogas sumanymas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 08 01:13)
Man gražu.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 08 04:05)
isdirbta ir apgalvota
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 08 12:14)
Smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 08 12:59)
Svetlana ,sudeliojot puiku natiurmorta,taip pat puikiai apshvietet,bettttttt mazha pastabele,per daug ha uzhima fonas ,tad rozhe nebe taip "groja"
pakirpkit ,del saves shonus ypach deshini ,ir pamatysite ,kad turetu buti supperrrrrrr !
Beje ,kai kita karta fotografuosite viena zhieda ,komponuokite ,kad svirtu zhiedas ish kaires i deshine !
su dideliu dzhiaugsmu ir slapta simpatija +4,5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 08 16:17)
Dekui :)
Algimantai, didelis aciuuuu uz nuomone! :) Isiklausysiu. Pazadu :)
Grazaus visiems ilgo savaitgalio!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 08 17:22)
gražus natiurmortas :)
aš tingėjau kokį nors dėliot,tai prieš važiuodamas į fotomedžioklę nupirkau keletą tulpelių žmonikei ir gerai buvo :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 08 17:45)
super
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 08 18:00)
įspūdinga.;p
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 08 18:20)
puiki kompozicija :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 08 21:16)
Gerų natiurmortų trūksta čia, šitam +5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 12 09:58)
Stilingas darbas, akiai lengvai priimtinas. +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 12 10:03)
Aciu, Rolandai ;) Tavo komentarai man ypac malonus! :)
|
|
| |