Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Evelina Daugėlaitė    (2008 03 07 18:54)  
Graži tulpė :))
 
 
2. Jonas Tučkus    (2008 03 07 19:51)  
Su!
 
 
3. Svetlana Batura    (2008 03 07 19:53)  
20/ aga, Su ;)
 
 
4. Daiva Kielė    (2008 03 07 19:55)  
graži foto ;)
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2008 03 07 20:05)  
Stilingai :)
 
 
6. Grazina B.    (2008 03 07 20:22)  
Puikus natiurmortas: išbaigta kompozicija, puikus spalvinis sprendimas, neperkrautas, pedantiškai sukomponuotas ir žiūrisi be galo mielai...
 
 
7. Vinile    (2008 03 07 20:39)  
stilinga, silta
 
 
8. Snaržas    (2008 03 07 20:46)  
:-)
 
 
9. Genadij Januškevič    (2008 03 07 21:01)  
5
 
 
10. Vida    (2008 03 07 21:27)  
ziurisi...;)+
 
 
11. Orlandas Butkus    (2008 03 07 21:48)  
Patiko kompazicija, apšvietimas, švelnios spalvos
 
 
12. Gintaras Vitulskis    (2008 03 07 22:07)  
:)5
 
 
13. Mindaugas Kirstukas    (2008 03 07 22:21)  
5
 
 
14. mi    (2008 03 07 23:51)  
neblogas sumanymas
 
 
15. Altijus    (2008 03 08 01:13)  
Man gražu.
 
 
16. giedrius (paukstukas)    (2008 03 08 04:05)  
isdirbta ir apgalvota
 
 
17. Robis    (2008 03 08 11:00)  
5
 
 
18. Lota    (2008 03 08 12:14)  
Smagiai :)
 
 
19. VD    (2008 03 08 12:25)  
5
 
 
20. Snaržas    (2008 03 08 12:59)  
Svetlana ,sudeliojot puiku natiurmorta,taip pat puikiai apshvietet,bettttttt mazha pastabele,per daug ha uzhima fonas ,tad rozhe nebe taip "groja"
pakirpkit ,del saves shonus ypach deshini ,ir pamatysite ,kad turetu buti supperrrrrrr !
Beje ,kai kita karta fotografuosite viena zhieda ,komponuokite ,kad svirtu zhiedas ish kaires i deshine !
su dideliu dzhiaugsmu ir slapta simpatija +4,5
 
 
21. Svetlana Batura    (2008 03 08 16:17)  
Dekui :)
Algimantai, didelis aciuuuu uz nuomone! :) Isiklausysiu. Pazadu :)
Grazaus visiems ilgo savaitgalio!
 
 
22. Arūnas Eismantas    (2008 03 08 17:22)  
gražus natiurmortas :)
aš tingėjau kokį nors dėliot,tai prieš važiuodamas į fotomedžioklę nupirkau keletą tulpelių žmonikei ir gerai buvo :))
 
 
23. Galina    (2008 03 08 17:45)  
super
 
 
24. Kamilė Naraitė    (2008 03 08 18:00)  
įspūdinga.;p
 
 
25. Aušrinė    (2008 03 08 18:20)  
puiki kompozicija :)
 
 
26. Zenonas Urbonavičius    (2008 03 08 21:16)  
Gerų natiurmortų trūksta čia, šitam +5
 
 
27. Rolandas Replevičius    (2008 03 12 09:58)  
Stilingas darbas, akiai lengvai priimtinas. +
 
 
28. Svetlana Batura    (2008 03 12 10:03)  
Aciu, Rolandai ;) Tavo komentarai man ypac malonus! :)
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.64
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   899
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00064
400312
0000 6
(balsai vėluoja viena para)