| |
 |
1.
(2008 03 05 11:25)
+5 ir kontrastas su dangum koks..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 05 11:27)
nors akis yra i ka paganyt...:) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 05 11:28)
liuks, 5.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 05 11:31)
gražu:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 05 11:41)
+ labai gražu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 05 12:04)
butu smagu prigulti tarp tu aguonu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 05 12:18)
noriu vasaros....
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 05 12:23)
dailu...;)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 05 12:43)
perfekt 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 05 13:23)
grazi pievute..+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 05 13:24)
kūdra ant aguonų patraukė :) +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 05 13:28)
Taip gyvai atrodo, kad norėtusi kristi i ta pieva ir ziureti i dangu :) +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 05 13:30)
Yra nuotaika
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 05 13:32)
7/14/ sulaužysit monitorių :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 05 14:10)
augonos nuostabus dalykas ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 05 14:11)
nuotaika tai liuks, o ko toks horizontas susilangaves, ar cia pas mane tik taip rodo...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 05 14:50)
Kai puošia toks dangus, negali būt negražu :) Aš irgi sakau, kad su muiline galima pagauti superinių dalykėlių.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 05 14:55)
19/ ta muilinė net objektyvo neturi :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 05 15:45)
Jo dangus nieko gero nezada ..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 05 16:01)
šeip tai geras kontrastas tarp atstumų. Pradžioj ramios gėlės, o toliau neramiai tamsu :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 05 17:03)
O čia - pasitinkant audrą :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 05 17:46)
kaip silta +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 05 18:15)
Pasėlis originalus,gal krūmų per daug;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 05 19:09)
Spalviskai gerai
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 05 19:20)
koloritas..
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 05 20:02)
gražu, pas mani DIMAGE 7Hi
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 05 22:29)
puikios spalvos
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 06 06:56)
tai šilta vasara...ugningas vakaras
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 06 15:47)
narkomanu dziaugsmu pievos?:) fain siaip
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 06 15:52)
narkomanu dziaugsmu pievos?:) fain siaip
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 03 06 18:31)
32/ toj pievoj mačiau tik karves
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 03 06 22:21)
graži pieva:) 5
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 03 07 00:30)
uzburianti foto :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 03 07 00:31)
5 rasau ir visai negaila :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 03 09 18:56)
5 :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 03 11 00:22)
Pasiskinu, parukau ir ziuriu toliau. 5
|
|
| |