| |
 |
1.
(2008 03 04 21:21)
hipnozė :D jau ateinu ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 04 21:24)
Jauciu kaip itraukia kokia tai.....trauka....;)+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 04 21:30)
Tokia itikinanti foto
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 04 21:30)
labai įtraukia ;) tai ką, paimu alaus ir ateinu... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 04 21:30)
adresas? :) jau vaziuoju!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 04 21:32)
ok...ar tilpsim visi :)?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 04 21:40)
jokiu problemu, tilpsit visi!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 04 21:46)
Na tada ir aš užsuksiu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 04 21:49)
nebijai prisikalbet ? :D
Tuoj slides issitrauksiu...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 04 22:04)
pirmyn, paukstuk, vartai atkelti, uzeik...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 04 22:10)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 04 22:32)
aciu...! ziu- ir jusu kieme ziema... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 05 01:43)
Lensbaby - gerai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 05 02:59)
adresiuka prashom...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 05 07:10)
o užeinant alaus butelį turėti ?? :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 05 10:30)
pro jusu darbus as ramiai praeiti negaliu :) +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 05 12:22)
Įtraukia vidun tiesiog. Tai sunku ir neužeiti :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 05 13:11)
o kur laužiukas? :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 05 13:44)
Gerai kraštai užvelti!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 05 14:30)
+++
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 05 14:47)
Uzejau, paslaptingai cia viskas:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 05 15:18)
Gražus fokusas į medžio "kiemą"
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 03 05 15:47)
laba dienele visiems, ooho kiek sveciu turesiu!
16/ alaus bus, isvirsiu
17/ Zidini pakursim, silta bus
aciu, kad uzejot bent virtualiai
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 03 05 17:44)
gerai atrodo darbas ir taskas..
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 03 05 17:58)
galva sukasi
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 03 05 18:32)
vėl akys raibsta, jamu švyturio gal susifokusuos :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 03 05 19:46)
ogi gaidys cia
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 03 06 21:40)
Na as ko gero busiu paskutinis svecias, tikiuosi neisprasysit :-) Tikrai norisi ikist nosi ir apsidairyt. Puiku!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 03 06 22:49)
gražus kiemas.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 03 12 20:15)
užėjau :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 03 17 16:25)
labai gražiai :> tiesiog kviečia užeiti :>
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 03 18 01:55)
patinka man si optika, ploju rankom:)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 04 10 21:58)
super
|
|
| |