Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Lensbaby 2.0

 
1. seb    (2008 03 04 21:21)  
hipnozė :D jau ateinu ...
 
 
2. Vida    (2008 03 04 21:24)  
Jauciu kaip itraukia kokia tai.....trauka....;)+
 
 
3. Pusalotas    (2008 03 04 21:30)  
Tokia itikinanti foto
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 03 04 21:30)  
labai įtraukia ;) tai ką, paimu alaus ir ateinu... :)
 
 
5. Inferno    (2008 03 04 21:30)  
adresas? :) jau vaziuoju!
 
 
6. Daiva Kielė    (2008 03 04 21:32)  
ok...ar tilpsim visi :)?
 
 
7. VaRom    (2008 03 04 21:40)  
jokiu problemu, tilpsit visi!
 
 
8. Rūta Urbonaitė    (2008 03 04 21:46)  
Na tada ir aš užsuksiu :)
 
 
9. giedrius (paukstukas)    (2008 03 04 21:49)  
nebijai prisikalbet ? :D
Tuoj slides issitrauksiu...
 
 
10. VaRom    (2008 03 04 22:04)  
pirmyn, paukstuk, vartai atkelti, uzeik...
 
 
11. Rokas Varanauskas    (2008 03 04 22:10)  
:)
 
 
12. Vinile    (2008 03 04 22:32)  
aciu...! ziu- ir jusu kieme ziema... :)
 
 
13. Romas Šarakauskas    (2008 03 05 00:51)  
+
 
 
14. Altijus    (2008 03 05 01:43)  
Lensbaby - gerai
 
 
15. briedis miske    (2008 03 05 02:59)  
adresiuka prashom...
 
 
16. Arūnas Eismantas    (2008 03 05 07:10)  
o užeinant alaus butelį turėti ?? :)
 
 
17. Gedas    (2008 03 05 10:30)  
pro jusu darbus as ramiai praeiti negaliu :) +
 
 
18. Rūta Rylaitė    (2008 03 05 12:22)  
Įtraukia vidun tiesiog. Tai sunku ir neužeiti :)
 
 
19. Antanas M    (2008 03 05 12:42)  
+
 
 
20. Jonas Tučkus    (2008 03 05 13:11)  
o kur laužiukas? :)
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2008 03 05 13:44)  
Gerai kraštai užvelti!
 
 
22. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2008 03 05 14:30)  
+++
 
 
23. Флагвамвчaйку    (2008 03 05 14:47)  
Uzejau, paslaptingai cia viskas:)
 
 
24. Hermis Preikštas    (2008 03 05 15:18)  
Gražus fokusas į medžio "kiemą"
 
 
25. VaRom    (2008 03 05 15:47)  
laba dienele visiems, ooho kiek sveciu turesiu!
16/ alaus bus, isvirsiu
17/ Zidini pakursim, silta bus
aciu, kad uzejot bent virtualiai
 
 
26. Eimantas Ch.    (2008 03 05 17:44)  
gerai atrodo darbas ir taskas..
 
 
27. Miau    (2008 03 05 17:58)  
galva sukasi
 
 
28. Knieža    (2008 03 05 18:32)  
vėl akys raibsta, jamu švyturio gal susifokusuos :)
 
 
29.    (2008 03 05 19:46)  
ogi gaidys cia
 
 
30. SP    (2008 03 06 21:40)  
Na as ko gero busiu paskutinis svecias, tikiuosi neisprasysit :-) Tikrai norisi ikist nosi ir apsidairyt. Puiku!
 
 
31. VD    (2008 03 06 22:49)  
gražus kiemas.
 
 
32. Kęstutis Šimatonis    (2008 03 12 20:15)  
užėjau :)
 
 
33. Elė S.    (2008 03 17 16:25)  
labai gražiai :> tiesiog kviečia užeiti :>
 
 
34. Paulius Makauskas    (2008 03 18 01:55)  
patinka man si optika, ploju rankom:)
 
 
35. Juozuxas    (2008 04 10 21:58)  
super
 
 

Gamta
Taškai: 77
Vidurkis: 4.34
Vertino vartotojų:   48
Žiūrėta kartų:   1633
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02030
902520
1102 3
(balsai vėluoja viena para)