| |
 |
1.
(2008 03 02 13:17)
tai jau taip - lyja
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 02 13:19)
patinka lietutis +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 02 13:25)
mane jau jis (lietus) užknisa ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 02 13:27)
3/ girdėjau turėtų dar ir pasnigti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 02 13:58)
antroj jau beveik nuplauta...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 02 15:46)
Tinka
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 02 17:02)
Grazi
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 02 17:33)
taigi gerai :) +5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 02 17:49)
november rain G...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 02 19:35)
apie skėčius~
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 02 21:27)
trečias skėtis gražiausias :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 02 22:17)
lietus ir vejas... grazios foto :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 02 23:02)
gerai.+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 02 23:36)
pan pirma labai liux, tik lemputes bučiau nukirpęs, kitu tarkim nemačiau;) +5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 03 12:01)
Nihera... Pučia :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 03 21:09)
lietaus kraštas +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 04 11:48)
slapiai 5:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 04 21:40)
geros fotografijos +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 05 13:30)
slapia brrrr...;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 05 13:44)
joptvaimat kad patiko man ta pirma is serijos, negaliu atsiziuret..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 05 14:03)
as nesikeiksiu, bet pirma man irgi labiausiai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 05 19:26)
uz pirma..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 01 09:44)
fainai :)
|
|
| |