| |
 |
1.
(2008 02 29 21:49)
Faina fotke. Virs menulio man dar erdves truksta truputi. Lelija.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 29 21:50)
Koloritas patiko :)) šiaip neblogai atrodo :))
++
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 29 21:52)
Gražios spalvos;] bet man nepatiko tas kopų ir jūros spalvų derinys, labai rėžia akį. Ir mėnuliui erdvės nėra. Bet čia tik šeip. Uogienojus:]
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 29 21:53)
aciukas:::))),,,siaip tai spalvos orginalios,nemaniau ,kad reikia jas keisti,,,aciu:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 29 21:54)
menulis atrodo laaaaabai aukstai
grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 29 21:57)
Zavu, Uoga.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 29 21:59)
Keliam i kudra.. Kadravimas idomus (man gal kiek persunku ziureti ,nes akys lanksto tai aukstyn tai zemyn) :) Bet va spalvos tai super. :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 29 22:01)
sita man patinka :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 29 22:06)
aciu ,aciu ,aciu.....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 29 22:09)
virš mėnulio kaip ir sakė /1 dar reikia erdvės, o, bet, tačiau - geras darbas
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 29 22:16)
jega.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 29 22:36)
+ graži tuštuma
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 29 22:45)
++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 29 22:54)
Zavus minimalizmas.+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 01 10:10)
4.5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 01 12:11)
puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 01 12:57)
aciu...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 01 19:28)
Primena vaikišką piešinuką
GERAY
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 01 19:31)
aciu...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 01 22:00)
hmmm:o
gražu:) mėnulis įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 03 15:26)
Šaunuolis, gera kompoza ir koloritas. 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 03 03 15:43)
aciu
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 12 08:36)
puikus darbas +
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 08 00:34)
gerai čia tas mėnulis
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 03 11:08)
fantastiškas minimalizmas
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 04 01:34)
Be kalbu +5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 08 24 00:49)
vienas geresniu kudroje matytu...
|
|
| |