Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Jei kas neįžiūrite ar nesuprantate apatinės nuotraukos padėsiu - daili lapė prigulė ilgam pamiškėj. Arčiau eiti nesiryžau.

 
1. Artūras Armonas    (2008 02 24 09:29)  
+5
 
 
2. Jonas Balandis    (2008 02 24 09:45)  
+5
 
 
3.    (2008 02 24 10:15)  
:))) geras
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 02 24 10:27)  
kirminukų išsigandai? :) 5
 
 
5. Saida Končiutė    (2008 02 24 10:29)  
Išsi. : )
 
 
6. aliute    (2008 02 24 10:34)  
Graziai ziurisi.
 
 
7. Paša Angelina    (2008 02 24 11:11)  
puikiai sudėliota :) +5
 
 
8. Algimantas Tirlikas    (2008 02 24 11:26)  
o kur sūris?;)
 
 
9. Paša Angelina    (2008 02 24 11:28)  
8/ jau išmetė sūrį varnelė , o lapė visą suėdė ir guli pokaičio :)
 
 
10. Saida Končiutė    (2008 02 24 11:38)  
Sūrį aš pasiėmiau : )
 
 
11. mi    (2008 02 24 11:53)  
Jo, viršuje tikrai nelaimės nuojauta
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2008 02 24 12:00)  
:)
 
 
13. Julius pils    (2008 02 24 12:36)  
penketuks už puikų darbą
 
 
14. Daiva Kielė    (2008 02 24 16:56)  
+
 
 
15. Paulius Makauskas    (2008 02 24 17:08)  
man uztektu ir virsutines dalies - gera:)
 
 
16. Gedas    (2008 02 24 17:31)  
:)
 
 
17. Mindaugas Buivydas    (2008 02 24 19:07)  
Gera
 
 
18. Arvydas Kupstys    (2008 02 24 21:38)  
+
 
 
19. Jonas Tučkus    (2008 02 24 22:20)  
geray
 
 
20.    (2008 02 24 23:28)  
tarsi dvi nuotraukos.. tarsi du pasauliai.. bet suristi pagrindine mintim... siek tiek kokybes pritrukau... bet mintis patiko :)
 
 
21. Vinile    (2008 02 25 23:46)  
+
 
 
22. tadas dr    (2008 02 28 14:11)  
Rimtas darbas!
 
 
23. nasicomy    (2010 11 30 15:36)  
sauni foto :)
 
 

Gamta
Taškai: 77
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1882
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10045
212514
1102 4
(balsai vėluoja viena para)