| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 24 10:15)
:))) geras
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 24 10:27)
kirminukų išsigandai? :) 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 24 10:29)
Išsi. : )
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 24 10:34)
Graziai ziurisi.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 24 11:11)
puikiai sudėliota :) +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 24 11:26)
o kur sūris?;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 24 11:28)
8/ jau išmetė sūrį varnelė , o lapė visą suėdė ir guli pokaičio :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 24 11:38)
Sūrį aš pasiėmiau : )
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 24 11:53)
Jo, viršuje tikrai nelaimės nuojauta
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 24 12:00)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 24 12:36)
penketuks už puikų darbą
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 24 17:08)
man uztektu ir virsutines dalies - gera:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 24 17:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 24 19:07)
Gera
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 24 22:20)
geray
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 24 23:28)
tarsi dvi nuotraukos.. tarsi du pasauliai.. bet suristi pagrindine mintim... siek tiek kokybes pritrukau... bet mintis patiko :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 28 14:11)
Rimtas darbas!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 11 30 15:36)
sauni foto :)
|
|
| |