Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Liudvikas    (2008 02 20 21:42)  
zn kas cia :) turiu past tokiu foto pilna :)
 
 
2. Evelina Daugėlaitė    (2008 02 20 21:42)  
Sniegas...Mm...:))
 
 
3. Miau    (2008 02 20 21:46)  
kas cia...cia barsciai...
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 02 20 21:54)  
3/ nea, kopūstienė... :))
 
 
5. Miau    (2008 02 20 21:57)  
barsciai barsciai, tik jie nutrupejo, taip ir nesulaukus man serksno...
 
 
6. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2008 02 20 21:58)  
man labiausiai pirma
 
 
7. JP    (2008 02 20 21:59)  
labai patiko - ir spalvos ir objektas
 
 
8. moderato    (2008 02 20 22:03)  
Faina.5
 
 
9. Rūta Urbonaitė    (2008 02 20 22:13)  
Daili serija, man labiausiai patiko antra :)
 
 
10. Sigitas Daščioras    (2008 02 20 22:26)  
barshciai... sentimentalu...
 
 
11. Raimonda    (2008 02 20 22:30)  
fainai +5
 
 
12. VaRom    (2008 02 20 22:36)  
jo, gerai tu cia apie barcius :)
 
 
13. Mindaugas Buivydas    (2008 02 20 23:02)  
Pirmos dvi puikios, ketvirta gera, trečioji gal kiek silpnesnė mano nuomone
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2008 02 20 23:03)  
Simos barščiai ;)
 
 
15. Miau    (2008 02 20 23:11)  
nu jo, salia namu auga tiesiog plantacija
 
 
16. solitary    (2008 02 21 07:11)  
Gera serija.
 
 
17. Antanas M    (2008 02 21 09:56)  
15/Sima, jie gi nuodingi, saugok sveikatą
 
 
18. Arvydas Kupstys    (2008 02 21 10:23)  
2-a jėginė
 
 
19. Walldis    (2008 02 21 11:03)  
Dekoratyviai ...patiko ...++++
 
 
20. Petras T.    (2008 02 21 12:04)  
GERAY
 
 
21. Vida    (2008 02 21 14:04)  
Svelni serija...;)+
 
 
22. Miau    (2008 02 21 17:34)  
17> zinau zinau, bet dabar tai jie niekam nenuodingi...
 
 
23. Daiva Kielė    (2008 02 21 18:45)  
spalviškai patinka...
 
 
24. Miau    (2008 02 21 18:51)  
kieliskai stengiausi...
 
 
25. Aušrinė    (2008 02 21 19:03)  
puiki serija +
 
 
26. K. M.    (2008 02 21 20:41)  
5
 
 
27. otori    (2008 02 21 21:35)  
kazkuo primine filma dirbtinis intelektas....labai patiko+
 
 
28. Gediminas Kudirka    (2008 02 21 21:51)  
1ir 4=4,0, 2ir3i=5,viso4,5,uz bendra vaizda=5,galutinai 4,8 suapvalinus=5:)
 
 
29. Miau    (2008 02 21 22:35)  
aha, taip ir patikejau, kad Kudirka padejo penkis...
 
 
30. Gedas    (2008 02 21 23:38)  
29>Sima as padesiu ;) (nu ne ta ka pagalvojot o +5!) :))))))))))
 
 
31. Knieža    (2008 02 21 23:42)  
lengvai +++
 
 
32. Inferno    (2008 02 22 00:26)  
Gediminai, kaip cia atsitiko, kad Jusu skaiciavimai tokie neteisingi, o bendras atsakymas vis tiek sutampa? :) Pirma apskritai kazkokia nezemiska.
 
 
33. Gediminas Kudirka    (2008 02 22 07:23)  
29. Sima :atsidaryk paveiksliuka 2008 02 21 21:40 ir pamatysi,vertinimai veluoja viena para
32. Inferno:Pirma ko gero graziausia,bet taip visi fotkina,o antra ir trecia man asmeniskai idomiau sufotkintos

 
 
34. LB    (2008 02 22 23:08)  
gerulis :)
 
 
35. seb    (2008 02 25 11:33)  
liuks
 
 
36. Gediminas Kudirka    (2008 02 25 23:09)  
Idomu,idomu...
 
 
37. Vilija Buivydė    (2008 04 15 00:11)  
nu antas kadras tai kosminis :)
 
 

Serijos
Taškai: 81
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   2587
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20312
100519
1000 0
(balsai vėluoja viena para)