| |
 |
1.
(2008 02 20 21:42)
zn kas cia :) turiu past tokiu foto pilna :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 20 21:42)
Sniegas...Mm...:))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 20 21:46)
kas cia...cia barsciai...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 20 21:54)
3/ nea, kopūstienė... :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 20 21:57)
barsciai barsciai, tik jie nutrupejo, taip ir nesulaukus man serksno...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 20 21:58)
man labiausiai pirma
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 20 21:59)
labai patiko - ir spalvos ir objektas
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 20 22:03)
Faina.5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 20 22:13)
Daili serija, man labiausiai patiko antra :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 20 22:26)
barshciai... sentimentalu...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 20 22:30)
fainai +5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 20 22:36)
jo, gerai tu cia apie barcius :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 20 23:02)
Pirmos dvi puikios, ketvirta gera, trečioji gal kiek silpnesnė mano nuomone
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 20 23:03)
Simos barščiai ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 20 23:11)
nu jo, salia namu auga tiesiog plantacija
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 21 07:11)
Gera serija.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 21 09:56)
15/Sima, jie gi nuodingi, saugok sveikatą
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 21 10:23)
2-a jėginė
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 21 11:03)
Dekoratyviai ...patiko ...++++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 21 12:04)
GERAY
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 21 14:04)
Svelni serija...;)+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 21 17:34)
17> zinau zinau, bet dabar tai jie niekam nenuodingi...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 21 18:45)
spalviškai patinka...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 21 18:51)
kieliskai stengiausi...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 02 21 19:03)
puiki serija +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 02 21 21:35)
kazkuo primine filma dirbtinis intelektas....labai patiko+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 02 21 21:51)
1ir 4=4,0, 2ir3i=5,viso4,5,uz bendra vaizda=5,galutinai 4,8 suapvalinus=5:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 02 21 22:35)
aha, taip ir patikejau, kad Kudirka padejo penkis...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 02 21 23:38)
29>Sima as padesiu ;) (nu ne ta ka pagalvojot o +5!) :))))))))))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 02 21 23:42)
lengvai +++
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 02 22 00:26)
Gediminai, kaip cia atsitiko, kad Jusu skaiciavimai tokie neteisingi, o bendras atsakymas vis tiek sutampa? :) Pirma apskritai kazkokia nezemiska.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 02 22 07:23)
29. Sima :atsidaryk paveiksliuka 2008 02 21 21:40 ir pamatysi,vertinimai veluoja viena para
32. Inferno:Pirma ko gero graziausia,bet taip visi fotkina,o antra ir trecia man asmeniskai idomiau sufotkintos
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 02 22 23:08)
gerulis :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 02 25 11:33)
liuks
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 02 25 23:09)
Idomu,idomu...
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 04 15 00:11)
nu antas kadras tai kosminis :)
|
|
| |