| |
 |
1.
(2008 02 07 19:40)
:d haha , ydomai, pavyko manau perteikt
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 07 19:45)
geras projektas, neblogai butu sudalyvauti ))) + uz projekta
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 07 19:48)
Geri projektai visada pratesiami:)
Gabriele, aciuks:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 07 19:51)
o! tikrai taip ++++ :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 07 19:51)
WOW!!!! Pats labai mėgstu snieglentes ir kadras perteikia mano gyvenimo stiliu:D Na moteris galėtu būt kiek kitokia. + ir į fav:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 02 07 19:53)
Dalia:)) smagi reakcija, zinotum man taip pat buvo smagu fotkint:)
gyti, snieglentes ir sniega nerealiai megstu pats:) Del moteru nesigincysim:P
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 07 20:42)
Idomus rakursas ir nuotaika linskma. UOga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 02 07 21:18)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 07 21:20)
Pagaliau persikėlė:) dabar ir 5 negaila
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 07 21:33)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 07 21:34)
Prasau pauliau :D
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 07 21:34)
5+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 07 21:35)
aciu, Dalia:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 07 21:49)
Obana :))) Super :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 07 21:53)
Gerule, gerule! :))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 07 22:11)
geras kadras :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 07 22:12)
o, truksta cia tokiu dalyku
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 07 22:16)
aciuksas, shaika:)
Linai, truksta tokiu nuotrauku, ar konkreciai sitoj kazko truksta?:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 07 22:31)
nu tapetai cia tai vtemu vtemu... ;DDDDD
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 07 22:58)
20/ na ir dar tas neaiskus daiktas uz V. nugaros... bet manau sita ir pats zinai ;)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 07 23:32)
Svetlana, del to neaiskaus daikto zinau, galejau lengvai nutrinti, bet kadangi bendrai kompozai netrugdo tai palikau, lova gi, biski bardakelio:) o tapetai tai man idealiai tinka, geresniu ne nesugalvociau:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 02 08 01:18)
:-D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 08 03:15)
fainas
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 02 08 07:23)
Tapetai kažką tokio savotiško duoda. juos reik palikt;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 02 08 08:26)
gera.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 02 08 15:21)
geras!
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 02 08 15:51)
Ryti, aha, butent todel ir yra toks "backgroundas", pagyvina:)
aciu, xebra:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 02 08 18:01)
Jeigu esi NED'as, tai tau čiulpia neva? Abejoju...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 02 08 18:18)
29/ kriuksai, tu cia apie ka? :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 02 08 18:25)
Apie NotEducatedDelingual - stuntmenus.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 02 08 18:35)
Sis tas vizualiai naujo.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 02 08 18:43)
cruxman, mhm..NED'as? ir cia net nera ir nebuvo jokiu aliuziju i "ciulpima". "protingi" sakiniai jusu:)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 02 08 20:41)
Pauliau, aš dar nevertinau tamstos darbo;)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 02 08 20:42)
34. buvo cruxman
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 02 08 20:50)
Paslaptis, mm?:)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 02 08 21:31)
Atleiskit, o tai į ką aliuzija, kai mergina klūpo ir vaikinui už klyno viena ranka įsikibus, o tas biškį išsigandęs ir susiraukęs stovi. Gal kad geriau snowboardais važinėtis?:D
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 02 08 22:06)
Vaikinas - tai toli grazu neissigandes!:)) nereikia taip tiesmukai zvelgti, bet siaip.. "driv'o" svarbiausia yra, o komentatoriu mintys tai i viena, tai biski i kita sona, manau visai i tema siuo atveju:)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 02 08 22:07)
"draivo":)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 02 09 14:09)
ką čia duosi 4.5 vienur daviau aukščiausią balą, tai ir čia teks : D nors irgi galimėjo dar labiau darbą išbaigt : )
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 02 09 14:23)
Benai:) Nenaujas darbas, dazniausiai, praejus kiek laiko pamatai nemazai dalyku, kuriuos noretum padaryti kitaip.. Bet zinotum siuo atveju, jis man kazkodel patinka, net ir su savo trukumeliais:)
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 02 09 17:31)
tai jo jo jo :) ir man patinka ;>
|
|
| |