Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kadras iš vieno projekto - specifinio mados fotografavimo. Sumanymas buvo perteikti snowboard'erių gyvenimo būdą - "cool lifestyle" žodžiu:)

 
1. Gabrielė Ku    (2008 02 07 19:40)  
:d haha , ydomai, pavyko manau perteikt
 
 
2. Genadij Januškevič    (2008 02 07 19:45)  
geras projektas, neblogai butu sudalyvauti ))) + uz projekta
 
 
3. Paulius Makauskas    (2008 02 07 19:48)  
Geri projektai visada pratesiami:)
Gabriele, aciuks:)
 
 
4. Dalia .    (2008 02 07 19:51)  
o! tikrai taip ++++ :)
 
 
5. Gytis Vidžiūnas    (2008 02 07 19:51)  
WOW!!!! Pats labai mėgstu snieglentes ir kadras perteikia mano gyvenimo stiliu:D Na moteris galėtu būt kiek kitokia. + ir į fav:)
 
 
6. Paulius Makauskas    (2008 02 07 19:53)  
Dalia:)) smagi reakcija, zinotum man taip pat buvo smagu fotkint:)
gyti, snieglentes ir sniega nerealiai megstu pats:) Del moteru nesigincysim:P
 
 
7. aliute    (2008 02 07 20:42)  
Idomus rakursas ir nuotaika linskma. UOga
 
 
8. Karolis Teišerskis    (2008 02 07 20:54)  
+
 
 
9. Audrius    (2008 02 07 21:18)  
patiko
 
 
10. Gytis Vidžiūnas    (2008 02 07 21:20)  
Pagaliau persikėlė:) dabar ir 5 negaila
 
 
11. Paulius Makauskas    (2008 02 07 21:33)  
:)
 
 
12. Gabrielė Ku    (2008 02 07 21:34)  
Prasau pauliau :D
 
 
13. Gabrielė Ku    (2008 02 07 21:34)  
5+
 
 
14. Paulius Makauskas    (2008 02 07 21:35)  
aciu, Dalia:))
 
 
15. abracadabra    (2008 02 07 21:49)  
Obana :))) Super :)
 
 
16. Svetlana Batura    (2008 02 07 21:53)  
Gerule, gerule! :))))
 
 
17. miropsa    (2008 02 07 22:11)  
geras kadras :)
 
 
18. Linosz Kranowski    (2008 02 07 22:12)  
o, truksta cia tokiu dalyku
 
 
19. Paulius Makauskas    (2008 02 07 22:16)  
aciuksas, shaika:)
Linai, truksta tokiu nuotrauku, ar konkreciai sitoj kazko truksta?:)
 
 
20. UTOPIA    (2008 02 07 22:31)  
nu tapetai cia tai vtemu vtemu... ;DDDDD
 
 
21. Svetlana Batura    (2008 02 07 22:58)  
20/ na ir dar tas neaiskus daiktas uz V. nugaros... bet manau sita ir pats zinai ;)
 
 
22. Paulius Makauskas    (2008 02 07 23:32)  
Svetlana, del to neaiskaus daikto zinau, galejau lengvai nutrinti, bet kadangi bendrai kompozai netrugdo tai palikau, lova gi, biski bardakelio:) o tapetai tai man idealiai tinka, geresniu ne nesugalvociau:)
 
 
23.    (2008 02 08 01:18)  
:-D
 
 
24. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 02 08 03:15)  
fainas
 
 
25. Gytis Vidžiūnas    (2008 02 08 07:23)  
Tapetai kažką tokio savotiško duoda. juos reik palikt;)
 
 
26. Robis    (2008 02 08 08:26)  
gera.
 
 
27. Gedas    (2008 02 08 15:21)  
geras!
 
 
28. Paulius Makauskas    (2008 02 08 15:51)  
Ryti, aha, butent todel ir yra toks "backgroundas", pagyvina:)
aciu, xebra:)
 
 
29. cruxman    (2008 02 08 18:01)  
Jeigu esi NED'as, tai tau čiulpia neva? Abejoju...
 
 
30. abracadabra    (2008 02 08 18:18)  
29/ kriuksai, tu cia apie ka? :)
 
 
31. cruxman    (2008 02 08 18:25)  
Apie NotEducatedDelingual - stuntmenus.
 
 
32. jf    (2008 02 08 18:35)  
Sis tas vizualiai naujo.
 
 
33. Paulius Makauskas    (2008 02 08 18:43)  
cruxman, mhm..NED'as? ir cia net nera ir nebuvo jokiu aliuziju i "ciulpima". "protingi" sakiniai jusu:)
 
 
34. Anzelmute    (2008 02 08 20:41)  
Pauliau, aš dar nevertinau tamstos darbo;)
 
 
35. Anzelmute    (2008 02 08 20:42)  
34. buvo cruxman
 
 
36. Paulius Makauskas    (2008 02 08 20:50)  
Paslaptis, mm?:)
 
 
37. cruxman    (2008 02 08 21:31)  
Atleiskit, o tai į ką aliuzija, kai mergina klūpo ir vaikinui už klyno viena ranka įsikibus, o tas biškį išsigandęs ir susiraukęs stovi. Gal kad geriau snowboardais važinėtis?:D
 
 
38. Paulius Makauskas    (2008 02 08 22:06)  
Vaikinas - tai toli grazu neissigandes!:)) nereikia taip tiesmukai zvelgti, bet siaip.. "driv'o" svarbiausia yra, o komentatoriu mintys tai i viena, tai biski i kita sona, manau visai i tema siuo atveju:)
 
 
39. Paulius Makauskas    (2008 02 08 22:07)  
"draivo":)
 
 
40. Benas Navanglauskas    (2008 02 09 14:09)  
ką čia duosi 4.5 vienur daviau aukščiausią balą, tai ir čia teks : D nors irgi galimėjo dar labiau darbą išbaigt : )
 
 
41. Paulius Makauskas    (2008 02 09 14:23)  
Benai:) Nenaujas darbas, dazniausiai, praejus kiek laiko pamatai nemazai dalyku, kuriuos noretum padaryti kitaip.. Bet zinotum siuo atveju, jis man kazkodel patinka, net ir su savo trukumeliais:)
 
 
42. Benas Navanglauskas    (2008 02 09 17:31)  
tai jo jo jo :) ir man patinka ;>
 
 

Kita
Taškai: 84
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2564
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12109
010411
1001 7
(balsai vėluoja viena para)