| |
 |
1.
(2008 02 04 17:49)
Puikios. :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 02 04 17:51)
gražios spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 02 04 18:18)
Trapu
+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 02 04 18:18)
Trapu
+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 02 04 18:22)
ka galima pridurti :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 02 04 18:47)
Visos puikios, bet trečia - ypač
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 02 04 19:54)
Patiko ...+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 02 04 20:18)
koks gražus pasaulėlis ant tos tvoros :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 02 04 21:19)
Žiuriu žiūriu ir matau ežiukus :)) labai faini :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 02 04 22:12)
geras apšvietimas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 02 04 22:34)
zeme dega :)5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 02 05 00:26)
Gyvenvietė tvora :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 02 05 01:17)
puikus reginukai ant tvoros+5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 05 07:24)
Labai gražūs makro.+!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 02 05 08:08)
spalvos puikios
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 02 05 09:04)
Gaila, kad taip dažnai praeinam pro šį mažąjį pasaulį jo net nepastebėję...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 02 05 13:26)
16/sutinku;micro-macro + apšvietimas;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 02 05 14:36)
paliko ispudi serija+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 05 19:09)
Šviesą gražiai pagavai +
Paskutinėj zuikučiai saulės maišo.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 02 05 22:25)
labai grazios spalvos +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 02 19 19:02)
gražu...+
|
|
| |