Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

ejau pro sali...

 
1. abracadabra    (2008 01 24 20:42)  
Bagira vardas gal? :)
 
 
2. Marija    (2008 01 24 20:42)  
hm. kokia sultinga:) labai graziai, jausmingai,o ir modelis labai labai!
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 24 20:50)  
+
 
 
4. KARCIUS    (2008 01 24 20:58)  
gali buti kad ji populiari nuotrauku personaze, ne tik kaip Jusu autoriaus? Labai grazi mergina. O labiausiai tai veikia kuno ir emociju naturalumas....Didelis pliusas
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 01 24 20:58)  
Pasisekė, gerų vietų žinot 'eiti pro šalį' :)
 
 
6. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2008 01 24 20:59)  
2/ kazkaip komentaras SULTINGA tiktu labiau vyrui ;) grazu
 
 
7. Herkus    (2008 01 24 21:03)  
6/ Keistai skambetu : "SULTINGA vyras..." :)))
 
 
8. Herkus    (2008 01 24 21:06)  
5/ Liuba - garsi Latvijos modelis...buvo. Dabar vienas fotografas is Rusijos pamete del jos galva, atvyko i Riga ir " pasisavino". Dabar jau ne kaip fotografas, o kaip jos "bernas" :) neleidzia jai fotografuotis....vat tokie stai kopustai...
 
 
9. Vida    (2008 01 24 21:08)  
8/ o gaila super modeliukas...
 
 
10. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2008 01 24 21:08)  
netaip supratot :). turejau minti kad tai sakytu vyras o ne moteris :) pvz jus modeli si fotografuojat ir sakot ''uch kokia tu sultinga"" :))
 
 
11. Herkus    (2008 01 24 21:13)  
10/ ;)
 
 
12. you can call me betty    (2008 01 24 21:52)  
nu nžn... kažkaip kai nėra estetinio pasitenkinimo vaizdo visumoje, tuomet nenorom imi priekabiauti prie objekto (sorry subjekto). ir is kur pas mergaites tas noras demonstruoti savo trūkumus, a? čia jau ir fotografas galėjo pasistengti :-) pridengti, paslėpti. žiūrėk ir visai nieko būt gavesi.
 
 
13. Antanas M    (2008 01 24 22:16)  
12/nu yra biski bet visvien uch kokia sultinga :p
 
 
14. Mindaugas Buivydas    (2008 01 24 22:17)  
taaaip, sultinga.....
 
 
15. Gedas    (2008 01 24 22:28)  
jamam :)+
 
 
16. Arunas S    (2008 01 25 05:56)  
Tikrai sultinga+++
 
 
17. briedis miske    (2008 01 25 06:20)  
naturaliai,:).liux
 
 
18. Mantas K.    (2008 01 25 09:29)  
+5
 
 
19. Miau    (2008 01 25 09:49)  
gundytoja
 
 
20. Mindaugas Bernatonis    (2008 01 25 10:03)  
Čia toks stilius - nieko visai.
 
 
21. you can call me betty    (2008 01 25 11:35)  
20/ koks čia stilius? ar čia toks stilius kur vadinasi "nieko visai" :-)
 
 
22. Marius Mills    (2008 01 25 13:59)  
nimatau čia jokių objekto (subjekto) trūkumų. Idealus modelis. gražu
 
 
23. you can call me betty    (2008 01 25 14:18)  
22/ idealu = subjektyvu. tai kas idealu jūsų akiai, manają lyg peiliu rėžia. ech...
 
 
24. Marijus *Bružila    (2008 01 25 14:19)  
kazhkodel ir man jinai patinka,bei pritariu komentarams del sultingumo.skaniai atrodo
 
 
25. Saulius.P.    (2008 01 25 19:26)  
8/Pala,pala,tai kaip neleidžia fotgrafuot tas rusas kopūstas,o iš kur šitos foto tada:)+
 
 
26. Herkus    (2008 01 25 20:47)  
25/ Sios foto darytos 2007 spali
 
 
27.    (2008 01 25 21:26)  
26/ 2006 spali :)) laikas bega greitai.
 
 
28. Herkus    (2008 01 25 23:42)  
27/ ups... jo
 
 
29. Saulius.P.    (2008 01 26 02:20)  
supratau:-)daba:P
 
 
30.    (2008 02 04 23:42)  
betty,manau per daug ziuri Cosmo zurnalu,pamegink pavartyti ka nors solidziau!
Nereali fotografija,ir modelis super.
Gal ir klystu,bet rodos gimdziusi.Tai va,Betty,isivaizduok,moterims ne visada 17 ir ne visada "papai" i dangu turi ziuret-cia juk ne patrankos!!
 
 
31.    (2008 02 04 23:44)  
O Herkui velniu uz toki pavadinima!!Liuba..Natasha...Cia juk LAUKINE MOTERIS!!!Kaip is Herbjorg Wassmo knygos DINA
 
 
32. Herkus    (2008 02 05 14:09)  
31/ Kam taip skaudziai reaguoti i kitatautiskus vardus? Ljuba yra Ljuba- vardo semiotika labai plati ir ypac siai foto tinkama...
 
 
33. you can call me betty    (2008 02 13 09:40)  
30/ patarimus pasilike sau. ką nors "solidžiau" pavartyti neprošalį būtų ir tamstai. kalbant apie vaizdą, tai man nelabai įdomi modelio biografija, gimdžiusi moteriškė ar ne. ir tikrai ne visada "papai į dangų turi žiūrėti". supratimas, skonis ir fotografijos skaitymas įgyjamas (arba ne) su laiku ir patirtimi. tad sėkmės!
 
 
34.    (2008 02 21 23:38)  
kaip ten su tais sanariais Herkau? ar cia isrinktuju privilegija?
 
 
35. Herkus    (2008 02 26 17:38)  
34/ tamsta nuobodus ir pilkas zmogeliukas, o i klausyma atsakau: " taip". :P
 
 
36. Kriste P.    (2008 07 21 16:39)  
miško deivė
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.40
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   3134
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10255
622613
2001 7
(balsai vėluoja viena para)