Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Algimantas Tirlikas    (2008 01 19 07:49)  
gal būt,tur būt,iš tikrųjų tikrai negaila lelijos
 
 
2. Raimonda    (2008 01 19 08:45)  
Gražu.... uoga ;)
 
 
3. Kriste P.    (2008 01 19 09:16)  
stovi kaip statula:) dailiai
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 19 09:33)  
:)))
 
 
5. Nerijus Steponavičius    (2008 01 19 09:41)  
žvejų baubas :)
 
 
6. Nerijus    (2008 01 19 10:26)  
o koks isdidus ! :)
 
 
7. Edvinas Ciras    (2008 01 19 10:32)  
Labai grazu :)
 
 
8. Rokas Varanauskas    (2008 01 19 11:46)  
uodega psirėmęs :))
 
 
9. Ramūnas L.    (2008 01 19 13:31)  
superinis kadras
 
 
10. M. Adam    (2008 01 19 13:59)  
Labai graziai pagauta
 
 
11. Vida    (2008 01 19 14:43)  
nu kaip isdidziai, labai stipri paukscio nuotaika...;) 5
 
 
12. abracadabra    (2008 01 19 17:00)  
kokia aparatura? :)
 
 
13. Rūta Urbonaitė    (2008 01 19 18:08)  
Oi koks gražuolis! Baltai pavydžiu už tokį kadrą :))
 
 
14. Arūnas Eismantas    (2008 01 19 18:25)  
Liuks !!! dar neturiu tokio kolekcijoje :)
 
 
15. L.B.    (2008 01 19 18:45)  
LABAI graziai:)
 
 
16. Antanas M    (2008 01 19 19:02)  
isdidus parazitas :)
 
 
17. j_l    (2008 01 19 19:24)  
o kas čia toks per vienas?
 
 
18. giedrius (paukstukas)    (2008 01 19 19:40)  
17/ kormoranas
 
 
19. Zenonas Urbonavičius    (2008 01 19 20:49)  
Grakštus paukštis, bet daug žuvies suėda:) +
 
 
20. Gintaras Vitulskis    (2008 01 19 21:38)  
Koks išdidus...:))))+++++
 
 
21. Arunas S    (2008 01 19 22:34)  
aciu uz ivertinimus ir komentarus
 
 
22. giedrius (paukstukas)    (2008 01 19 23:26)  
/19 manau, maziau tinklais semtume, tai ir kormoranai zuvies "neisvalgytu"
 
 
23. A.    (2008 01 19 23:51)  
gražu.;>
 
 
24. Zenonas Urbonavičius    (2008 01 22 19:46)  
22 -irgi teisybė, deja:(
 
 
25. VV    (2008 01 22 22:51)  
gražuolis
 
 
26. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 07 31 01:39)  
Koks gražuolis :) šiandien Karklėj tokie du nardė prie pat kranto. Labai ilgai išbūna po vandeniu panėrę ir gan tolokai nuplaukia :) Gaila fotoaparato nebuvau pasiėmus. +5
 
 
27. Arunas S    (2010 03 06 20:01)  
_______♥♥♥♥____________♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______________♥♥♥♥♥♥♥
_______________♥♥♥♥♥
________________♥♥♥
_________________♥

Dėkoju visiems už apsilankymą komentarą ir įvertinimą!!!
 
 

Gamta
Taškai: 81
Vidurkis: 4.72
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1599
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
000013
401115
0001 2
(balsai vėluoja viena para)