| |
 |
1.
(2008 01 19 07:49)
gal būt,tur būt,iš tikrųjų tikrai negaila lelijos
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 19 08:45)
Gražu.... uoga ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 19 09:16)
stovi kaip statula:) dailiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 19 09:33)
:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 19 09:41)
žvejų baubas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 19 10:26)
o koks isdidus ! :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 19 10:32)
Labai grazu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 19 11:46)
uodega psirėmęs :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 19 13:31)
superinis kadras
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 19 13:59)
Labai graziai pagauta
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 19 14:43)
nu kaip isdidziai, labai stipri paukscio nuotaika...;) 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 19 17:00)
kokia aparatura? :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 19 18:08)
Oi koks gražuolis! Baltai pavydžiu už tokį kadrą :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 19 18:25)
Liuks !!! dar neturiu tokio kolekcijoje :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 19 18:45)
LABAI graziai:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 19 19:02)
isdidus parazitas :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 19 19:24)
o kas čia toks per vienas?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 19 19:40)
17/ kormoranas
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 19 20:49)
Grakštus paukštis, bet daug žuvies suėda:) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 19 21:38)
Koks išdidus...:))))+++++
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 19 22:34)
aciu uz ivertinimus ir komentarus
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 19 23:26)
/19 manau, maziau tinklais semtume, tai ir kormoranai zuvies "neisvalgytu"
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 01 19 23:51)
gražu.;>
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 01 22 19:46)
22 -irgi teisybė, deja:(
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 22 22:51)
gražuolis
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 31 01:39)
Koks gražuolis :) šiandien Karklėj tokie du nardė prie pat kranto. Labai ilgai išbūna po vandeniu panėrę ir gan tolokai nuplaukia :) Gaila fotoaparato nebuvau pasiėmus. +5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 03 06 20:01)
_______♥♥♥♥____________♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______________♥♥♥♥♥♥♥
_______________♥♥♥♥♥
________________♥♥♥
_________________♥
Dėkoju visiems už apsilankymą komentarą ir įvertinimą!!!
|
|
| |