| |
 |
1.
(2008 01 13 20:07)
+4,5 per daug saules ant skruosto gaila.. :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 13 20:19)
labai gerai =)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 13 21:46)
labai patinka, akytese atspindys super, ir siaip gerai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 13 22:18)
akyse matau fotografę :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 13 22:28)
klasika. tačiau puikiai atlikta klasika. 5.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 13 23:17)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 13 23:48)
aciu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 14 00:04)
faktūros labiausiai patinka, saulė plaukuose ir ant rankos, o ir rezultatas visas, žinoma;
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 14 09:19)
Labai ishraishkingas zvilgsnis, puikios spalvos. ryskuma sten kur reikia. Labai patinka si foto.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 14 11:22)
ner rankyciu ner kojyciu... kazkaip atsiminiau. portretas geras. tik speju iskirptas.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 14 12:39)
++++++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 14 15:45)
geras portretas!
nevaikiskos rankytes..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 14 16:05)
bet kaip ju akyse niekada vargo nesimato...? kunas, aplinka rekte rekia apie tai, o va akys zybsi is palaimos...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 14 19:48)
Nuostabiai itaigi.
|
|
| |