| |
 |
1.
(2008 01 03 11:33)
pasaka!!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 03 11:35)
kaip visada - liux
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 03 11:36)
O Nese laukia, ir tyko laivelio :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 03 12:00)
ramu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 03 12:45)
Grazu...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 03 12:48)
čia Pijus Nese apsimetęs bando Jurgaitį išgazdint:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 03 14:52)
Minkštas vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 03 15:43)
liuks, ten ruke matyt eziukas isplaukia :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 03 17:08)
viskas ko reikia ir viskas vietoj
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 03 19:34)
Ant sienos pasikabinčiau +5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 03 19:55)
dailu,+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 04 09:00)
14/ aha....
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 04 09:27)
gera... nuotaika patinka
|
|
| |