| |
 |
1.
(2013 06 06 14:42)
kiekvieno vyro svajonė :)) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 06 06 15:22)
aitri ir tiršta. gal kaktusas
|
|
| |
| |
 |
3.
(2013 06 06 15:53)
senberniams kaip sykis :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2013 06 06 16:04)
:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2013 06 06 17:08)
Aha nereik laistyt... Kur gi ne :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2013 06 06 17:44)
..skylutė-apačioj....;))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2013 06 06 17:48)
6/vazono apačioj skylutė būtina,imho
|
|
| |
| |
 |
8.
(2013 06 06 17:52)
Jei tokios gėlės augtų vazonuose - kiekvienas vyras sodininku taptų.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2013 06 06 20:28)
Ačiū visiems, smagu, kad ne tik užsukat, ale ir žodelį brūkštelit :)
1/ Na, yra ir kitaip svajojančių...;)
2/ Pasak V. Palčinskaitės ir B.Gorbulskio - ant senos palangės kaktusai žydės... :)))
3/ Tai kad senberniai tik į tas kvietkas žiūri, kurios stiklinėse puodynėse žydi :))
5/ Tai gi reik, tik nebūtina reguliariai.
6/ Na tep, be skylutės niekaip, anksčiau laiko nusigalabys ;)
7/ Kai pamatau raidžių kratinį "imho", visada išsišiepiu iki ausų, nes mintyse iš kart kartoju rusišką šių žodžių iššifravimą :)))
8/ Beveik pas kiekvieną vyrą po vazonėlį tokį yra, tik kad vat pamiršta ir "gėlių krautuvėn" bėga ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2013 06 07 02:43)
:))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2013 06 07 13:03)
super mintis..
|
|
| |
| |
 |
12.
(2013 06 07 13:48)
9/tie kiti nesiskaito :)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2013 06 13 12:47)
10/ 11/ 13/ dėkavoju už pažymius ir smagu, kad šypsotės :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2013 07 02 21:40)
kambarinės kvietkos iš pradžių apakina, o po to apkurtina....5->
|
|
| |