Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Priežiūros daug nereikalaujanti, nelepi. reguliariai laistyt nereik, - žydi kada nori.
Tik gal jau laikas persodinti...

 
1. mHm    (2013 06 06 14:42)  
kiekvieno vyro svajonė :)) 5
 
 
2. mork    (2013 06 06 15:22)  
aitri ir tiršta. gal kaktusas
 
 
3. DRasa    (2013 06 06 15:53)  
senberniams kaip sykis :)
 
 
4. Petras T.    (2013 06 06 16:04)  
:)))
 
 
5. Julka    (2013 06 06 17:08)  
Aha nereik laistyt... Kur gi ne :D
 
 
6. vikaras    (2013 06 06 17:44)  
..skylutė-apačioj....;))))
 
 
7. Algimantas Tirlikas    (2013 06 06 17:48)  
6/vazono apačioj skylutė būtina,imho
 
 
8. Saugirdas Gumbis    (2013 06 06 17:52)  
Jei tokios gėlės augtų vazonuose - kiekvienas vyras sodininku taptų.
 
 
9. Nesvarbic    (2013 06 06 20:28)  
Ačiū visiems, smagu, kad ne tik užsukat, ale ir žodelį brūkštelit :)
1/ Na, yra ir kitaip svajojančių...;)
2/ Pasak V. Palčinskaitės ir B.Gorbulskio - ant senos palangės kaktusai žydės... :)))
3/ Tai kad senberniai tik į tas kvietkas žiūri, kurios stiklinėse puodynėse žydi :))
5/ Tai gi reik, tik nebūtina reguliariai.
6/ Na tep, be skylutės niekaip, anksčiau laiko nusigalabys ;)
7/ Kai pamatau raidžių kratinį "imho", visada išsišiepiu iki ausų, nes mintyse iš kart kartoju rusišką šių žodžių iššifravimą :)))
8/ Beveik pas kiekvieną vyrą po vazonėlį tokį yra, tik kad vat pamiršta ir "gėlių krautuvėn" bėga ;)

 
 
10. Ramūnas Danisevičius    (2013 06 07 02:43)  
:))
 
 
11. Rolandas Butkevičius    (2013 06 07 13:03)  
super mintis..
 
 
12. mHm    (2013 06 07 13:48)  
9/tie kiti nesiskaito :)))
 
 
13. Raimondas Ka.    (2013 06 08 20:49)  
5
 
 
14. Nesvarbic    (2013 06 13 12:47)  
10/ 11/ 13/ dėkavoju už pažymius ir smagu, kad šypsotės :))
 
 
15. Dainius K°    (2013 07 02 21:40)  
kambarinės kvietkos iš pradžių apakina, o po to apkurtina....5->
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2513
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00035
600315
1002 3
(balsai vėluoja viena para)