Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Žemė    (2007 12 12 18:49)  
pasaka, tik man noretus daugiau erdves kaireje, o desines galima butu ir nukirpti, kad tas kotas neitu taip visiskai per viduri.
 
 
2. Gabija M.    (2007 12 12 19:44)  
+ labai grazu :D as i kudra isnesiau :):)
 
 
3. Vygis    (2007 12 12 19:52)  
+
 
 
4. Daiva Kielė    (2007 12 12 19:56)  
+
 
 
5. Antanas Adamsas    (2007 12 12 20:08)  
Boružė supper :)
 
 
6. Vida    (2007 12 12 20:36)  
Noretusi viso ziedo, bet aguona visada grazu;)
 
 
7. Karina    (2007 12 12 20:43)  
6/ tada boružikė nebūtų tilpus į kadrą, o man ji tokia.... reikalinga šitoj nuotraukoj :)
 
 
8. Linas Andrulevicius    (2007 12 12 20:55)  
patiko
 
 
9. Loreta M    (2007 12 12 21:10)  
puikiai
 
 
10. Snaržas    (2007 12 12 21:27)  
Supperine kompozicija,gerai nukirptas zhiedas ,visx butu puiku ,jei ne remelis ....
+5
 
 
11. Karina    (2007 12 12 21:34)  
10/ idomiausia tai, kad nieko nekirpta - čia visas kadras. O rėmelis tam, kad išskirt iš pilko tinklalapio fono, nes be jo visai nekaip atrodė.
 
 
12. Snaržas    (2007 12 12 21:37)  
Karina -,shiuo atveju remelis *uzhmusha* ir pilka tona,pachia nuotrauka ir...galu gale mane...:-P
bet vis tiek +4,5
 
 
13. Genutė    (2007 12 12 21:41)  
gud gud
 
 
14. -    (2007 12 12 21:48)  
vau! ;o 5 tikrai
 
 
15. Karina    (2007 12 12 21:57)  
12/ Algimantai, tai kaip čia - 5 ar visdėl to tik 4.5? ;)
 
 
16. Snaržas    (2007 12 12 21:58)  
Na nuspaudzhiau +5 ,bet Jums sakau +4.5
 
 
17. Karina    (2007 12 12 22:18)  
16/ et tas rėmelis.... :))) reiks specialiai Jums, Algimantai, įkelt be rėmo :) čia už tą 0.5 balo avansu ;)
 
 
18. Pusalotas    (2007 12 12 22:33)  
Tinka
 
 
19. Svetlana Batura    (2007 12 12 22:42)  
Nerealiai!!! :)
 
 
20. pėtskelis    (2007 12 12 22:53)  
ilgas kelias namo +++++++++++++++++++++++++
 
 
21. SP    (2007 12 13 05:13)  
Labai! +
 
 
22. Arvydas Venclovas    (2007 12 13 07:02)  
...neblog...
 
 
23. Jonas Tučkus    (2007 12 13 07:38)  
++
 
 
24. Rita Januškevičiūtė    (2007 12 13 08:16)  
labai gražu! tik pavadinimo trūksta
 
 
25. Rolandas Replevičius    (2007 12 13 09:02)  
Subtili fotka. :)+
 
 
26. VV    (2007 12 13 09:06)  
maloni foto; ir spalvomis, ir boružės keliu
 
 
27. Antanas M    (2007 12 13 10:37)  
saldus sapnas
 
 
28. Ignas Butėnas    (2007 12 13 11:40)  
neblogai :) apie remeli nebekalbesiu nes jau Algimantas viska pasake :)
 
 
29. Kriste P.    (2007 12 13 12:35)  
labai kompozicija įdomi ir savotiška ir dėl to dar labiau patink
 
 
30. Gedas    (2007 12 13 14:17)  
geras darbas !!!
 
 
31. i_ev_a    (2007 12 13 14:31)  
nuostabus darbas tik galbut dar nukirpciau desine puse +5
 
 
32. Karina    (2007 12 13 14:45)  
31/ negalima šios nuotraukos karpyt. o ypač dešinės pusės. dešinė čia net gi labai reikalinga.
 
 
33. Karina    (2007 12 13 14:47)  
va dėl rėmo tai aš sutinku - naujos dienos akim pasižiūrėjus tikrai per storas, net gremėzdiškas ir dusinantis pačią nuotrauką. na.... bet juk visiems kartais pasitaiko neatitaikyt...
 
 
34. Gedas    (2007 12 13 14:55)  
33>!!! teisingai :)
 
 
35. Donatas B.    (2007 12 13 16:04)  
Suuuper
 
 
36. Skalbinių Virvelė    (2007 12 16 13:24)  
Magiška:)))
 
 

Kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.39
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   2049
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10443
211812
2303 3
(balsai vėluoja viena para)