| |
 |
1.
(2007 12 12 18:49)
pasaka, tik man noretus daugiau erdves kaireje, o desines galima butu ir nukirpti, kad tas kotas neitu taip visiskai per viduri.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 12 19:44)
+ labai grazu :D as i kudra isnesiau :):)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 12 20:08)
Boružė supper :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 12 20:36)
Noretusi viso ziedo, bet aguona visada grazu;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 12 20:43)
6/ tada boružikė nebūtų tilpus į kadrą, o man ji tokia.... reikalinga šitoj nuotraukoj :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 12 20:55)
patiko
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 12 21:10)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 12 21:27)
Supperine kompozicija,gerai nukirptas zhiedas ,visx butu puiku ,jei ne remelis ....
+5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 12 21:34)
10/ idomiausia tai, kad nieko nekirpta - čia visas kadras. O rėmelis tam, kad išskirt iš pilko tinklalapio fono, nes be jo visai nekaip atrodė.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 12 21:37)
Karina -,shiuo atveju remelis *uzhmusha* ir pilka tona,pachia nuotrauka ir...galu gale mane...:-P
bet vis tiek +4,5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 12 21:41)
gud gud
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 12 21:48)
vau! ;o 5 tikrai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 12 21:57)
12/ Algimantai, tai kaip čia - 5 ar visdėl to tik 4.5? ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 12 21:58)
Na nuspaudzhiau +5 ,bet Jums sakau +4.5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 12 22:18)
16/ et tas rėmelis.... :))) reiks specialiai Jums, Algimantai, įkelt be rėmo :) čia už tą 0.5 balo avansu ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 12 22:33)
Tinka
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 12 22:42)
Nerealiai!!! :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 12 22:53)
ilgas kelias namo +++++++++++++++++++++++++
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 13 05:13)
Labai! +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 13 07:02)
...neblog...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 13 07:38)
++
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 13 08:16)
labai gražu! tik pavadinimo trūksta
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 13 09:02)
Subtili fotka. :)+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 13 09:06)
maloni foto; ir spalvomis, ir boružės keliu
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 13 10:37)
saldus sapnas
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 13 11:40)
neblogai :) apie remeli nebekalbesiu nes jau Algimantas viska pasake :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 13 12:35)
labai kompozicija įdomi ir savotiška ir dėl to dar labiau patink
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 13 14:17)
geras darbas !!!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 13 14:31)
nuostabus darbas tik galbut dar nukirpciau desine puse +5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 12 13 14:45)
31/ negalima šios nuotraukos karpyt. o ypač dešinės pusės. dešinė čia net gi labai reikalinga.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 12 13 14:47)
va dėl rėmo tai aš sutinku - naujos dienos akim pasižiūrėjus tikrai per storas, net gremėzdiškas ir dusinantis pačią nuotrauką. na.... bet juk visiems kartais pasitaiko neatitaikyt...
|
|
| |
| |
 |
34.
(2007 12 13 14:55)
33>!!! teisingai :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2007 12 13 16:04)
Suuuper
|
|
| |
| |
 |
36.
(2007 12 16 13:24)
Magiška:)))
|
|
| |