| |
 |
1.
(2007 12 07 23:41)
atrodo kaip angelas!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 07 23:42)
Ojjojj+5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 07 23:45)
atlikimas su fotožopu priekaištų kaip ir nėra,bet...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 07 23:47)
3/ ai... nesikabinėk... ir taip nuotaikos nėr...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 07 23:53)
Karina ir vėl pas tamsta nuotaikos nerasta :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 08 00:07)
vaje kaip miela....
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 08 01:07)
trapu... taip lengvai ir jautriai...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 08 06:14)
Miela ++
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 08 12:42)
5+++
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 08 12:51)
+++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 08 12:52)
Na tiesiog aniols nog pona Dieva
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 08 13:30)
:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 08 15:59)
Taip!! Viena iš tų foto kur dalinė desaturacija gerai žiūris. Nu v.ž.. labai gerai čia visks! (:
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 08 16:16)
Dieviška...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 08 16:39)
Švaru ++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 08 18:28)
labai grazu ++
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 08 18:52)
labai gerai. 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 08 19:57)
bus dar tu egzaminu bet uztat darbas koks!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 08 20:58)
Labai grazu+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 08 21:25)
++++++++++++
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 08 22:02)
WOW ;o
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 08 22:38)
atvirute +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 09 15:39)
dailiai
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 09 22:06)
Dailu:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 10 08:11)
Labai labai labai
|
|
| |