Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

---

 
1. Jonas Tučkus    (2007 12 06 09:18)  
+
 
 
2. Eimantas Ch.    (2007 12 06 09:21)  
kur tokiu imanoma pamatyt?..+
 
 
3. Jonas Balandis    (2007 12 06 09:23)  
zoologijos sode
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2007 12 06 09:48)  
...neblogs portrets...
 
 
5. Arūnas Eismantas    (2007 12 06 10:19)  
geras monstras..
 
 
6. dagile    (2007 12 06 11:51)  
brrrr... net nupurto... foto gera :) +
 
 
7. Vidas Černiauskas    (2007 12 06 12:00)  
+
 
 
8. Kriste P.    (2007 12 06 12:21)  
nors aš jų nemėgstu ir bijau bet žaviai jis čia atrodo
 
 
9. Kriss    (2007 12 06 12:58)  
puikiai ... vapsvavoris ....
 
 
10. Daiva Kielė    (2007 12 06 14:47)  
bijau aš jų, bet gražus :)+
 
 
11. Mindaugas Dryža    (2007 12 06 15:24)  
++
 
 
12. Gedas    (2007 12 06 15:28)  
+
 
 
13. Miau    (2007 12 06 15:28)  
spalvingas padaras
 
 
14. Aivaras Povilaitis    (2007 12 06 15:37)  
+
 
 
15. VV    (2007 12 06 16:20)  
nelabai jaukus, bet jo portretas geras:)
 
 
16. Ignas Butėnas    (2007 12 06 16:59)  
sauniai, Robi.
 
 
17. Zenonas Urbonavičius    (2007 12 06 17:54)  
Gražus voriukas, paglostyt tokį švelniai:) +
 
 
18. Lukas Jonaitis    (2007 12 06 20:27)  
Tikras vapsvavoris-monstriukas ::))
 
 
19. saulius g    (2007 12 06 20:58)  
+++
 
 
20. Liutauras Paskevicius    (2007 12 06 21:58)  
texniskai
 
 
21. Vitas Zabita    (2007 12 06 22:25)  
+
 
 
22. A. Povilenskas    (2007 12 06 22:32)  
+
 
 
23. Linas Abukauskas    (2007 12 06 23:25)  
oho koks nematytas...super 5
 
 
24. Algimantas Tirlikas    (2007 12 07 08:36)  
grazus ;-)
 
 
25. Antanas M    (2007 12 07 15:15)  
5
 
 
26. Walldis    (2007 12 07 20:16)  
17. geriau neglostyk ...kandziojasi skausmingai ...parazitas ... ++
 
 
27. Jonas Balandis    (2007 12 08 01:29)  
šaunus Robisz :)))) turi gera fotokamerą , nueina į ZOO kur šalia gyvena nufotkina pora vapsvavorių, pataiso triukšmus ...ir visi aikčioja ĄĄĄĄĄ kaip gražu ir nuostabu :))))
 
 
28. Žydrūnas R.    (2007 12 08 13:21)  
Jonai, tavo vietoj verčiau patylėčiau :) :D .
 
 
29. Giedrius M.    (2007 12 08 14:26)  
Jie jau gyvena ir ne zoosode. Šiemet vapsvavoris rastas ir pajūryje.
 
 
30. i_ev_a    (2007 12 10 17:48)  
+5
 
 
31.    (2007 12 15 16:33)  
brrrr.... :-)
 
 

Macro
Taškai: 81
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   3104
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10064
102412
0002 3
(balsai vėluoja viena para)