| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 06 09:21)
kur tokiu imanoma pamatyt?..+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 06 09:23)
zoologijos sode
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 06 09:48)
...neblogs portrets...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 06 10:19)
geras monstras..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 06 11:51)
brrrr... net nupurto... foto gera :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 06 12:21)
nors aš jų nemėgstu ir bijau bet žaviai jis čia atrodo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 06 12:58)
puikiai ... vapsvavoris ....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 06 14:47)
bijau aš jų, bet gražus :)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 06 15:24)
++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 06 15:28)
spalvingas padaras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 06 16:20)
nelabai jaukus, bet jo portretas geras:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 06 16:59)
sauniai, Robi.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 06 17:54)
Gražus voriukas, paglostyt tokį švelniai:) +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 06 20:27)
Tikras vapsvavoris-monstriukas ::))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 06 20:58)
+++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 06 21:58)
texniskai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 06 23:25)
oho koks nematytas...super 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 07 08:36)
grazus ;-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 07 20:16)
17. geriau neglostyk ...kandziojasi skausmingai ...parazitas ... ++
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 08 01:29)
šaunus Robisz :)))) turi gera fotokamerą , nueina į ZOO kur šalia gyvena nufotkina pora vapsvavorių, pataiso triukšmus ...ir visi aikčioja ĄĄĄĄĄ kaip gražu ir nuostabu :))))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 08 13:21)
Jonai, tavo vietoj verčiau patylėčiau :) :D .
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 08 14:26)
Jie jau gyvena ir ne zoosode. Šiemet vapsvavoris rastas ir pajūryje.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 10 17:48)
+5
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 15 16:33)
brrrr.... :-)
|
|
| |