Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kas kad prie mėšlo krūvos... užtat su savo dvilaciu...

 
1. Minkštas debesėlis    (2007 12 06 07:58)  
:)
 
 
2. j.j.    (2007 12 06 07:58)  
Koks rimtas keturmetis:D Patinka fuota;) +++
 
 
3. Pijus Vyčas    (2007 12 06 08:26)  
Jonukas :)
 
 
4. Pijus Vyčas    (2007 12 06 08:27)  
as keturiu metu dviraciu dar vaziuot nemokejau :D :D
 
 
5. SP    (2007 12 06 08:27)  
Veza tokios nuotraukos, vaikystes prisiminimai :-) +++
 
 
6. Jonas Tučkus    (2007 12 06 08:29)  
4/ važiuot as mokėjau turbūt dviejų, va tik stabdymo problemas išsprendžiau gerokai vėliau... :)
 
 
7. Rolandas Replevičius    (2007 12 06 08:39)  
6/ ...Aš turėjau batukus, vienas ratas nesisuko... :))
 
 
8. Antanas Adamsas    (2007 12 06 08:51)  
Ir Jonukas mėgo dviratuku...
 
 
9. Jonas Tučkus    (2007 12 06 08:54)  
8/ po šiai dienai...
 
 
10. geriuArbata    (2007 12 06 09:10)  
faina foto :)
gerai kad saugo zmones tokius senus kadrus..
 
 
11. Donatas B.    (2007 12 06 09:11)  
Labai labai faina. Man kazkaip tokios senos nuotraukos nostalginius prisiminimus sukelia. Todel 5 balai ir tikrai super.
 
 
12. Robis    (2007 12 06 09:30)  
tiesiog gera.
 
 
13. Antanas M    (2007 12 06 09:53)  
gera technika turejai ponas Jonai
 
 
14. Dominykas Povilenskas    (2007 12 06 09:59)  
Liuks:)
 
 
15. A. Povilenskas    (2007 12 06 11:34)  
ir grandine dar po siai dienai krenta..:)))
 
 
16. Grazina    (2007 12 06 11:46)  
Smagiai paziureta i tema,Puiki nuotrauka.;))
 
 
17. Petras T.    (2007 12 06 11:50)  
O man teko iškart ant didelio dviračio važiuot pro rėmą koją perkišus, bagots buvai Jonai su toooooooooookiu dviračiu
 
 
18. Kriste P.    (2007 12 06 12:24)  
aš tokių metukų tik mandra tritatuką turėjau su dideliais ratais, kuriam pastoviai grandinė krisdavo:) o išmokau vaziuot su dviem ti ant brolio Ereliuko per vieną dieną, nes tėvas pažadėjo man nupirkti dviratį kai išmoksiu:)
 
 
19. batuda    (2007 12 06 13:22)  
mane asmeniškai ve-ža tokios . čia školnikas gal.. dviratis, ta prasme.
 
 
20. Dangus    (2007 12 06 13:35)  
cia jau kas kita. :). puiki temine.
 
 
21. Daiva Kielė    (2007 12 06 13:45)  
...ir Jonukas mažas buvo :))?
 
 
22. Jonas Tučkus    (2007 12 06 13:47)  
22/ nea :)
 
 
23. Jonas Tučkus    (2007 12 06 13:47)  
:)))
 
 
24. Daiva Kielė    (2007 12 06 14:14)  
22. ....keturių metukų Jonukas:)))))???
 
 
25. Gedas    (2007 12 06 15:04)  
juokingas prierašas, labai geras!!!!+5 :)))))
 
 
26. Gedas    (2007 12 06 15:15)  
Jonukas 4 metu jau didesnis uz ta kruva :)
 
 
27. Altijus    (2007 12 06 15:44)  
Nagi tikrai panasus ;)
 
 
28. j.v    (2007 12 06 16:59)  
supel koks glazus Tuckiukas :)+
 
 
29. Alla Poletaeva    (2007 12 06 17:46)  
нравится некое беспрекословное подчинение детства, когда говорят - встань сюда:-)))
 
 
30. a    (2007 12 06 17:50)  
AHahah, kaip mane juokas atskleidė. Tokia niūri dienelė ir toks geras aprašymas. Ačiū ! :D
 
 
31. Juozuxas    (2007 12 06 18:19)  
geras
 
 
32. Walldis    (2007 12 06 18:22)  
+++++
 
 
33. vladas    (2007 12 06 19:07)  
Ereliukas ten pas tave?
 
 
34. Zenonas Urbonavičius    (2007 12 06 19:07)  
Seni geri laikai, net sodas dar jaunas:) +
 
 
35.    (2007 12 06 20:28)  
:))))))))
 
 
36. Jonas Tučkus    (2007 12 06 22:07)  
33/ nea
ačiū
 
 
37. Kristina+    (2007 12 06 22:33)  
5
 
 
38. Vitas Zabita    (2007 12 06 22:44)  
jis pats ereliukas
 
 
39. Inga Jankauskaitė    (2007 12 06 23:03)  
:)
 
 
40. Arvydas Kupstys    (2007 12 09 23:15)  
koks gi ereliukas---------visas erelis:)
 
 

Kita
Taškai: 98
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   56
Žiūrėta kartų:   2683
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
14032
411821
2003 6
(balsai vėluoja viena para)