| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 06 07:58)
Koks rimtas keturmetis:D Patinka fuota;) +++
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 06 08:26)
Jonukas :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 06 08:27)
as keturiu metu dviraciu dar vaziuot nemokejau :D :D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 06 08:27)
Veza tokios nuotraukos, vaikystes prisiminimai :-) +++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 06 08:29)
4/ važiuot as mokėjau turbūt dviejų, va tik stabdymo problemas išsprendžiau gerokai vėliau... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 06 08:39)
6/ ...Aš turėjau batukus, vienas ratas nesisuko... :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 06 08:51)
Ir Jonukas mėgo dviratuku...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 06 08:54)
8/ po šiai dienai...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 06 09:10)
faina foto :)
gerai kad saugo zmones tokius senus kadrus..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 06 09:11)
Labai labai faina. Man kazkaip tokios senos nuotraukos nostalginius prisiminimus sukelia. Todel 5 balai ir tikrai super.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 06 09:30)
tiesiog gera.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 06 09:53)
gera technika turejai ponas Jonai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 06 09:59)
Liuks:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 06 11:34)
ir grandine dar po siai dienai krenta..:)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 06 11:46)
Smagiai paziureta i tema,Puiki nuotrauka.;))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 06 11:50)
O man teko iškart ant didelio dviračio važiuot pro rėmą koją perkišus, bagots buvai Jonai su toooooooooookiu dviračiu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 06 12:24)
aš tokių metukų tik mandra tritatuką turėjau su dideliais ratais, kuriam pastoviai grandinė krisdavo:) o išmokau vaziuot su dviem ti ant brolio Ereliuko per vieną dieną, nes tėvas pažadėjo man nupirkti dviratį kai išmoksiu:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 06 13:22)
mane asmeniškai ve-ža tokios . čia školnikas gal.. dviratis, ta prasme.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 06 13:35)
cia jau kas kita. :). puiki temine.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 06 13:45)
...ir Jonukas mažas buvo :))?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 06 13:47)
22/ nea :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 06 13:47)
:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 06 14:14)
22. ....keturių metukų Jonukas:)))))???
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 06 15:04)
juokingas prierašas, labai geras!!!!+5 :)))))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 06 15:15)
Jonukas 4 metu jau didesnis uz ta kruva :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 06 15:44)
Nagi tikrai panasus ;)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 06 16:59)
supel koks glazus Tuckiukas :)+
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 06 17:46)
нравится некое беспрекословное подчинение детства, когда говорят - встань сюда:-)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 06 17:50)
AHahah, kaip mane juokas atskleidė. Tokia niūri dienelė ir toks geras aprašymas. Ačiū ! :D
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 12 06 18:19)
geras
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 12 06 18:22)
+++++
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 12 06 19:07)
Ereliukas ten pas tave?
|
|
| |
| |
 |
34.
(2007 12 06 19:07)
Seni geri laikai, net sodas dar jaunas:) +
|
|
| |
| |
 |
35.
(2007 12 06 20:28)
:))))))))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2007 12 06 22:07)
33/ nea
ačiū
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
38.
(2007 12 06 22:44)
jis pats ereliukas
|
|
| |
| |
 |
39.
(2007 12 06 23:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2007 12 09 23:15)
koks gi ereliukas---------visas erelis:)
|
|
| |