| |
 |
1.
(2007 12 04 19:07)
gražus eržilas, kirptis jam laikas :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 04 19:08)
super:) isduosi kas kirpejas?:D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 04 19:17)
nerealu :) I KALEDINI SVYTURI PRASOM.(paskaityk pagr.puslapy)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 04 19:20)
Geras arklėkas, o serija kabina. Liuks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 04 19:33)
4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 04 20:42)
cheminis :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 04 22:05)
Man ir pirmo gana - kiti nepadeda, bet įspūdį susilpnina. Žavingas!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 04 22:12)
Bet foto tai geros
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 04 22:12)
Sutinku ,uzh pirma nuotrauka -vaikai padekos !
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 04 22:14)
mielas :D
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 04 23:20)
grazuolis arklys... :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 05 00:31)
Pirma geriausia, bet su malonumu perziurejau ir kitas. Seveliura!!! Serijai +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 05 02:16)
man jis kaip manikenas+5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 05 08:06)
krasavcik :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 05 12:16)
gerule serijuke! :)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 05 13:17)
super 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 05 13:59)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 05 15:23)
Kai arklys, noris sakyt: "Hey dude" :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 05 17:01)
paperka visiskai ! super darbas :) 5 be abejo :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 05 17:12)
gal plauku želės? 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 05 17:14)
Puikus arklys su puikiom šukuosenom.
Labai patiko.
Sukėlė šypsena.;}
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 05 17:39)
+++!!!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 05 19:00)
:)+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 02 17:15)
ai, karamba, koks šelmis ;)) +
|
|
| |