(2012 01 31 05:43)
išlindai iš kapinių - sveikinu. Puikus kadras :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 29 23:39)
super
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 30 00:44)
1/ pakeičiau į tikrovišką
pakoreguotą vos
dnr - anas variantas
jei kam įdomu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 30 01:36)
labai labai labai.
žiburiukai švyti gyvenvietėje, o avytės pievoje...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 30 08:07)
2/ Man buvęs kaip ir truputį įdomesnis...gal
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 30 10:15)
4/ norisi šito
saikingesnio įdomumu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 30 10:49)
liux
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 30 11:33)
Faina
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 30 11:42)
Nauja kapitalizmo forma...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 30 14:10)
gera nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 01 30 15:02)
Patiko. Daug kultūros Jūsų darbuose.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 01 30 15:29)
Kitas etapas bus švytinčios avys.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 01 30 16:21)
Pienės jau nužydėjo ?:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2012 01 30 18:20)
nuostabu!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2012 01 30 21:12)
+++++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2012 01 30 21:19)
gera
|
|
| |
| |
 |
18.
(2012 01 31 05:43)
išlindai iš kapinių - sveikinu. Puikus kadras :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2012 01 31 07:58)
be autoriaus be pavadinimo ..
|
|
| |
| |
 |
20.
(2012 01 31 09:15)
...darbas prabangus ir mintingas, avys, ganosi, ramu, horizonte žiburiai, miesto triukšmas pajautoje...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2012 01 31 09:46)
..pajautoje pamatyti avis...kapitalizmas nekvepėti....norėti saikingumo-prarasta erdvėje....etapas kitas..ten...išlindimui...:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2012 01 31 14:11)
ačiū editai
ačiū jums
|
|
| |
| |
 |
23.
(2012 02 19 02:06)
Pries megeli avytes skaiciuojame???...:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2012 02 19 03:59)
grįžinėj(a)u namo
vis temstant
tąkart pro šį vaizdą
vienu žvilgsniu visas
|
|
| |
| |
 |
25.
(2013 03 02 12:16)
niekaip 100 nepasiekia
|
|
| |
| |
 |
26.
(2013 03 22 21:07)
25/ jau
be žodžių
|
|
| |
| |
 |
27.
(2013 03 22 21:34)
:*
|
|
| |