Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. A.L.    (2012 01 28 12:06)  
Grazus darbas. Asmeniškai - kiek "pazaischiau" su šviesa aviu buvimo zonoje - dėkinga proga (smagus medžio šešėlis)
 
 
2. Algimantas Tirlikas    (2012 01 28 13:04)  
1/Visiškai dalinai pritariu,tik man čia per daug avių...
 
 
3. _    (2012 01 28 14:05)  
taip nekoreguoju
'auto' tik
gal viena per daug
nesumaniau nuimti
 
 
4. Walldis    (2012 01 28 14:17)  
Avys medyje .... originalu ... ;
)))
 
 
5. Strujus    (2012 01 28 14:44)  
Piemenėlio nesimato:)
 
 
6. audrone vosiene    (2012 01 28 15:15)  
fotogenišką šešėlį pastebėjai ir perteikei....
 
 
7. E. B.    (2012 01 28 15:18)  
Dangaus šešėlis avis gano
 
 
8. Zenonas Bulgakovas    (2012 01 28 16:07)  
Patiko :)
 
 
9. vikaras    (2012 01 28 19:12)  
šašlikai...
8/ ne kiek patiko-kiek skanu
 
 
10. Barbora Adomėnienė    (2012 01 28 20:17)  
Labai patinka :) Įsidėjau į mėgstamas.
Ir dar avytė viena pakėlusi galvą, stebi fotografą. :)
 
 
11. IM    (2012 01 28 20:59)  
patiko
 
 
12. Ramune M.S.    (2012 01 28 21:20)  
faiv
patink
 
 
13. Mindaugas Dryža    (2012 01 28 21:24)  
super
 
 
14. E. B.    (2012 01 28 22:59)  
nepaprastai džiaugiuosi rezultatais
 
 
15. Edita    (2012 01 28 23:15)  
maskuotė nepavyko - kažkas pastebėjo... :) +
 
 
16. _    (2012 01 29 00:10)  
4. pradžioje nebuvo sumanymo
5. šiais laikais nebūna
6. žolė skanesnė iš šešėlio
7. medis gano ir apsiniaukus
9. o jei netikros
10. pastebėjo ir susižvalgė su kitomis
14. labiausiai įvertinta - neįprasta man
15. pro šalį ėjau
trumpam sustojau
kol nusitaikiau - atsisuko
nubėgo - dnr ir be jų

ačiū jums
 
 
17. DRasa    (2012 01 30 21:29)  
+5
 
 
18. Ieva Ivaškevičiūtė    (2012 12 18 03:10)  
I LIKE THIS ONE.. ;)
 
 

Kita
Taškai: 87
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   1653
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00065
4111011
1000 5
(balsai vėluoja viena para)