| |
 |
1.
(2012 01 28 12:06)
Grazus darbas. Asmeniškai - kiek "pazaischiau" su šviesa aviu buvimo zonoje - dėkinga proga (smagus medžio šešėlis)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 28 13:04)
1/Visiškai dalinai pritariu,tik man čia per daug avių...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 28 14:05)
taip nekoreguoju
'auto' tik
gal viena per daug
nesumaniau nuimti
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 28 14:17)
Avys medyje .... originalu ... ;
)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 28 14:44)
Piemenėlio nesimato:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 28 15:15)
fotogenišką šešėlį pastebėjai ir perteikei....
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 28 15:18)
Dangaus šešėlis avis gano
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 28 16:07)
Patiko :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 28 19:12)
šašlikai...
8/ ne kiek patiko-kiek skanu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 28 20:17)
Labai patinka :) Įsidėjau į mėgstamas.
Ir dar avytė viena pakėlusi galvą, stebi fotografą. :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 28 20:59)
patiko
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 01 28 21:20)
faiv
patink
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 01 28 21:24)
super
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 01 28 22:59)
nepaprastai džiaugiuosi rezultatais
|
|
| |
| |
 |
15.
(2012 01 28 23:15)
maskuotė nepavyko - kažkas pastebėjo... :) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2012 01 29 00:10)
4. pradžioje nebuvo sumanymo
5. šiais laikais nebūna
6. žolė skanesnė iš šešėlio
7. medis gano ir apsiniaukus
9. o jei netikros
10. pastebėjo ir susižvalgė su kitomis
14. labiausiai įvertinta - neįprasta man
15. pro šalį ėjau
trumpam sustojau
kol nusitaikiau - atsisuko
nubėgo - dnr ir be jų
ačiū jums
|
|
| |
| |
 |
17.
(2012 01 30 21:29)
+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2012 12 18 03:10)
I LIKE THIS ONE.. ;)
|
|
| |