(2012 01 05 20:24)
Pasaka....
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 05 20:24)
Pasaka....
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 05 20:29)
Kaip Bronius Marijai pasakytu :"Mes turime talenta!"
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 05 20:44)
Matau,kad jūsų fantazija neišsemiama turbūt:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 05 20:59)
fainai tikrai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 06 15:23)
Labai...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 06 16:39)
labai gražus darbas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 06 18:16)
Paprasciausiai verta patyleti....ir pasigrozeti, zinoma, vertinsiu darba, tik auksciausias balas, nevertas tokiu darbu...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 06 18:27)
2/ Algimantas su kiekviena diena vis pastabesnis :)))) juokauju, neimkit i galva
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 01 07 15:37)
Jūs Laura teisi. Kruopštu gražu... aš tep nemoku :(
5+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 01 08 22:57)
Tiek meilės ir šilumos tame darbelyje...:)))5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 01 15 13:27)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2012 03 14 20:17)
Gražus, jaukus ir šiltas darbas +5
|
|
| |