(2011 12 22 21:42)
na ir ? tegu buna man negaila :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 12 22 18:03)
Įdomu.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 12 22 19:30)
Primena D.Lynch'o filma "Malholland Drive".Uoga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 12 22 19:40)
Erikai :) malonu, kad pazystat toki, ir netgi Pelevina skaitote - tiesiog uvazaju !
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 12 22 20:01)
Labai fain, lelija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 12 22 21:02)
4,5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 12 22 21:09)
J/B Sakyciau geriau... Oi, dingo knopkes... Liko 5... Spaudziu...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 12 22 21:30)
ir penki
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 12 22 21:30)
o čia Jūsų blogas prancūzų kalba? http://apollinaparis.blogspot.com/2011/11/rencontre-mdcccliii.html
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 12 22 21:37)
Ne, ne mano :) bet aciu - idomu :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 12 22 21:40)
Tačiau ten yra šitas kūrinys ??
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 12 22 21:42)
na ir ? tegu buna man negaila :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 12 22 23:08)
super
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 12 22 23:47)
Labai "sukele"abejoniu...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 12 22 23:48)
autore turetu daugiau "ineshti aisqma"po 9 komentaro "skaitau"
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 12 23 00:53)
ir kokio Jus aiskumo noretumet :) ? noretumet kad Jusu foto isikeltu kas i savo bloga?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 12 23 01:01)
Algimantai..viskas cia gerai. Paprasciausiai Jurgos foto kazkas susimane i savo bloga isimesti.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 12 23 08:33)
įdomiai :o) gal nauji vėjai kūdroj pūst pradėjo?.. :o) tikiuosi
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 12 23 09:31)
Savitai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 12 23 10:30)
17/ tai kad pas tave, Tristanai, tokius kadrus mačiau. Na, gal tik rankos kitaip sudėtos. Nesiimu vertinti tokių darbų, nes man atrodo, kad autorius - ne tik tas, kuris mygtuką paspaudžia... o čiau jau autorystė nebeaiški :)
http://www.efoto.lt/node/725858
|
|
| |
| |
 |
21.
(2011 12 23 10:43)
20 / cia autoportretas. Cia Bronica. Bet shootinge ir as dalyvavau. Todel ir foto daugiau yra. Bet Jurgos varijantas man labiausiai patinka
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 12 23 10:53)
21/ tuomet, Tristanai, tavo vietoje nebūčiau dėjusi prie vertinamų darbų - tik į Dienoraštį. Būna, kad mano sesijos metu draugė irgi fotografuoja, bet ji neprisiima autorystės ir tų nuotraukų išvis nepublikuoja. Juolab, jei tai - autoportretas. Na, bet aš turbūt labai griežtai žiūriu į autorystę.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2011 12 23 12:19)
manau kiekvienas savaip žiūrim į viską ;o) vienas deda, kitas nededa. kiekvieno reikalas :o)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2011 12 23 12:24)
Labai fain :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2011 12 23 13:27)
22/ kam is muses pusti drambli :) Juk visas gyvenimas yra tik zaidimas.
Pati sakote,kad Jusu shootingo metu drauge pasaudo. Bet CIA buvo musu shootingo..nes mes esam komanda ir ja sudaro daugiau nei 2 zmones ir visi turi vienodas teises i autoryste. Ir kiekvienas is musu savaip pateikia
|
|
| |
| |
 |
26.
(2011 12 23 13:59)
" Bet CIA buvo musu shootingo..nes mes esam komanda ir ja sudaro daugiau nei 2 zmones ir visi turi vienodas teises i autoryste. Ir kiekvienas is musu savaip pateikia"...skaitau,nuo to ir reikejo pradeti, visx okay,atleiskit ,kad pasidomejau :-/
|
|
| |
| |
 |
27.
(2011 12 23 14:02)
...beje Braitonas grazhus miestas tik daug vandens shalia Kingsway :-)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2011 12 23 14:09)
Algimantai..cia daugiau Editai buvo skirta.
Brightonas tikrai nuostabus.. Ir zmones nuostabus. Nemazai menininku tenais gyvena ir tas mane veza..
|
|
| |
| |
 |
29.
(2011 12 23 14:14)
Liuks!!!5+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2011 12 23 15:22)
man tamstos nuotraukos patinka. As tik neesu fakturu gerbejas. Si publikacija dar puikesne, nes prie jos ir komentaru drama galima paskaityt:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2011 12 23 17:25)
grazu
|
|
| |
| |
 |
32.
(2011 12 23 17:42)
labai fain
|
|
| |
| |
 |
33.
(2011 12 23 22:14)
Nepykit, bet kaklas tai LAAABAAAiii blogai atrodo. Nesuprantu, juk geriau galima būtų atlikti darbą. Fotoshope galima buvo apkirtpi gražiai, paskui kiškio galvos slapvas paderinti su adjustment->variations. Nu žo...
|
|
| |
| |
 |
34.
(2011 12 23 22:40)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
36.
(2011 12 31 12:31)
Dekui visiems :) Sekmingu Naujuju Metu ! :)
|
|
| |