Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Jurga Luca    (2011 12 22 21:42)  
na ir ? tegu buna man negaila :)
 
 
1. stanislovas bagdonavičius    (2011 12 22 18:03)  
Įdomu.
 
 
2. Erikas R    (2011 12 22 19:30)  
Primena D.Lynch'o filma "Malholland Drive".Uoga
 
 
3. Jurga Luca    (2011 12 22 19:40)  
Erikai :) malonu, kad pazystat toki, ir netgi Pelevina skaitote - tiesiog uvazaju !
 
 
4. E. B.    (2011 12 22 20:01)  
Labai fain, lelija
 
 
5. DRasa    (2011 12 22 20:49)  
+L
 
 
6. jjj    (2011 12 22 21:02)  
4,5
 
 
7. Pusalotas    (2011 12 22 21:09)  
J/B Sakyciau geriau... Oi, dingo knopkes... Liko 5... Spaudziu...
 
 
8. E. B.    (2011 12 22 21:30)  
ir penki
 
 
9. Pipiru Pieva    (2011 12 22 21:30)  
o čia Jūsų blogas prancūzų kalba? http://apollinaparis.blogspot.com/2011/11/rencontre-mdcccliii.html
 
 
10. Jurga Luca    (2011 12 22 21:37)  
Ne, ne mano :) bet aciu - idomu :)
 
 
11. E. B.    (2011 12 22 21:40)  
Tačiau ten yra šitas kūrinys ??
 
 
12. Jurga Luca    (2011 12 22 21:42)  
na ir ? tegu buna man negaila :)
+1
 
 
13. Vii    (2011 12 22 23:08)  
super
 
 
14. Snaržas    (2011 12 22 23:47)  
Labai "sukele"abejoniu...
 
 
15. Snaržas    (2011 12 22 23:48)  
autore turetu daugiau "ineshti aisqma"po 9 komentaro "skaitau"
 
 
16. Jurga Luca    (2011 12 23 00:53)  
ir kokio Jus aiskumo noretumet :) ? noretumet kad Jusu foto isikeltu kas i savo bloga?
 
 
17. tompetkus    (2011 12 23 01:01)  
Algimantai..viskas cia gerai. Paprasciausiai Jurgos foto kazkas susimane i savo bloga isimesti.
 
 
18. seklys morka    (2011 12 23 08:33)  
įdomiai :o) gal nauji vėjai kūdroj pūst pradėjo?.. :o) tikiuosi
 
 
19. Algis aš    (2011 12 23 09:31)  
Savitai
 
 
20. Edita    (2011 12 23 10:30)  
17/ tai kad pas tave, Tristanai, tokius kadrus mačiau. Na, gal tik rankos kitaip sudėtos. Nesiimu vertinti tokių darbų, nes man atrodo, kad autorius - ne tik tas, kuris mygtuką paspaudžia... o čiau jau autorystė nebeaiški :)
http://www.efoto.lt/node/725858
 
 
21. tompetkus    (2011 12 23 10:43)  
20 / cia autoportretas. Cia Bronica. Bet shootinge ir as dalyvavau. Todel ir foto daugiau yra. Bet Jurgos varijantas man labiausiai patinka
 
 
22. Edita    (2011 12 23 10:53)  
21/ tuomet, Tristanai, tavo vietoje nebūčiau dėjusi prie vertinamų darbų - tik į Dienoraštį. Būna, kad mano sesijos metu draugė irgi fotografuoja, bet ji neprisiima autorystės ir tų nuotraukų išvis nepublikuoja. Juolab, jei tai - autoportretas. Na, bet aš turbūt labai griežtai žiūriu į autorystę.
 
 
23. seklys morka    (2011 12 23 12:19)  
manau kiekvienas savaip žiūrim į viską ;o) vienas deda, kitas nededa. kiekvieno reikalas :o)
 
 
24. Laura Grey    (2011 12 23 12:24)  
Labai fain :)
 
 
25. tompetkus    (2011 12 23 13:27)  
22/ kam is muses pusti drambli :) Juk visas gyvenimas yra tik zaidimas.
Pati sakote,kad Jusu shootingo metu drauge pasaudo. Bet CIA buvo musu shootingo..nes mes esam komanda ir ja sudaro daugiau nei 2 zmones ir visi turi vienodas teises i autoryste. Ir kiekvienas is musu savaip pateikia
 
 
26. Snaržas    (2011 12 23 13:59)  
" Bet CIA buvo musu shootingo..nes mes esam komanda ir ja sudaro daugiau nei 2 zmones ir visi turi vienodas teises i autoryste. Ir kiekvienas is musu savaip pateikia"...skaitau,nuo to ir reikejo pradeti, visx okay,atleiskit ,kad pasidomejau :-/
 
 
27. Snaržas    (2011 12 23 14:02)  
...beje Braitonas grazhus miestas tik daug vandens shalia Kingsway :-)
 
 
28. tompetkus    (2011 12 23 14:09)  
Algimantai..cia daugiau Editai buvo skirta.
Brightonas tikrai nuostabus.. Ir zmones nuostabus. Nemazai menininku tenais gyvena ir tas mane veza..
 
 
29. Arunas    (2011 12 23 14:14)  
Liuks!!!5+
 
 
30. Pelkiu Senis    (2011 12 23 15:22)  
man tamstos nuotraukos patinka. As tik neesu fakturu gerbejas. Si publikacija dar puikesne, nes prie jos ir komentaru drama galima paskaityt:)
 
 
31. DM    (2011 12 23 17:25)  
grazu
 
 
32. Ramune M.S.    (2011 12 23 17:42)  
labai fain
 
 
33. Ettttt Khhhhh    (2011 12 23 22:14)  
Nepykit, bet kaklas tai LAAABAAAiii blogai atrodo. Nesuprantu, juk geriau galima būtų atlikti darbą. Fotoshope galima buvo apkirtpi gražiai, paskui kiškio galvos slapvas paderinti su adjustment->variations. Nu žo...
-1
 
 
34. Jurga Luca    (2011 12 23 22:40)  
:DDD
-1
 
 
35. Haroldas Radaitis    (2011 12 27 17:09)  
5
 
 
36. Jurga Luca    (2011 12 31 12:31)  
Dekui visiems :) Sekmingu Naujuju Metu ! :)
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   2752
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22002
110417
0001 6
(balsai vėluoja viena para)