| |
 |
1.
(2007 11 15 22:09)
5
P.S. anksciau tos foto negalejau matyt ? :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 11 15 22:11)
1/ kudroje yra spalvota serija su siuo darbu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 11 15 22:12)
...tas labai...ir spalvos čia tikt...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 11 15 22:12)
sketis... labai prie shirdies...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 11 15 22:13)
Labai patinka +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 11 15 22:43)
super
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 11 16 01:40)
geri darbai istringa ... matyta +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 11 16 08:58)
patink....
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 11 16 09:27)
Pritariu Rasai, nors ir matyta, bet į tokius darbus gali žiūret ne vieną sykį...:)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 11 16 09:31)
super
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 11 16 09:42)
++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 11 16 11:27)
matyti lapeliai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 11 16 12:27)
man tie apsupti žiedeliai tokį meilumą sukėlė, nors klevelis lietaus ašaromis ir pasipuošė, bet jį supa tiek daug aplink...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 11 16 19:48)
as uz spalvota varianta :) Tik pamates is darba iskart prisiminiau jog Arnoldas mums ji jau rode, puoliau ieskot ir radau :D Visgi jam spalvos labiau tinka.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |