(2011 08 25 11:00)
jezusmarija kaip negraziai pagalvojau is tolo paziurejus :DDDD 5
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 08 25 11:00)
jezusmarija kaip negraziai pagalvojau is tolo paziurejus :DDDD 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 08 25 12:26)
jo, yra čia užtaisas ..:)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 08 25 14:34)
1// aš irgi :DD
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 08 25 17:47)
tik nesiteisinkit pagalvojot apie tai ką visada galvojate... cha cha, na nieko blogo.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 08 25 18:35)
1-4...a kas čia yy...:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 08 25 23:26)
1/3 - a tai kam didele atsidaret jei taip "negraziai" pagalvojot?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 08 26 08:03)
Iš tiesų ir,ir,ir iš tikrųjų,tiesą sakant,išties įdomiai susidėliojo ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 08 27 11:19)
Anzelika, ir vis +18 kudrieciu, kurie "imate kazka" :)
kiekvienas mato, tai Ka nori matyt..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 08 28 16:28)
Vien kiek įmatau, pakanka, kad patiktu.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 08 30 06:46)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 10 05 14:52)
Nuostabu!!!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 08 29 08:59)
gera foto
|
|
| |