Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

2 expo

Anželika Žalpė    (2011 08 25 11:00)  
jezusmarija kaip negraziai pagalvojau is tolo paziurejus :DDDD 5
 
 
1. Anželika Žalpė    (2011 08 25 11:00)  
jezusmarija kaip negraziai pagalvojau is tolo paziurejus :DDDD 5
+19
 
 
2. Petras T.    (2011 08 25 12:26)  
jo, yra čia užtaisas ..:)))
+2
 
 
3.    (2011 08 25 14:34)  
1// aš irgi :DD
-1
 
 
4. Artūras Birgiola    (2011 08 25 17:47)  
tik nesiteisinkit pagalvojot apie tai ką visada galvojate... cha cha, na nieko blogo.
+1
 
 
5. vikaras    (2011 08 25 18:35)  
1-4...a kas čia yy...:)
-2
 
 
6. MP    (2011 08 25 23:26)  
1/3 - a tai kam didele atsidaret jei taip "negraziai" pagalvojot?
+1
 
 
7. Algimantas Tirlikas    (2011 08 26 08:03)  
Iš tiesų ir,ir,ir iš tikrųjų,tiesą sakant,išties įdomiai susidėliojo ;)
 
 
8. Olga Vaikas    (2011 08 27 11:19)  
Anzelika, ir vis +18 kudrieciu, kurie "imate kazka" :)

kiekvienas mato, tai Ka nori matyt..
+2
 
 
9. Balko    (2011 08 28 16:28)  
Vien kiek įmatau, pakanka, kad patiktu.
 
 
10. CHAOS THEORY    (2011 08 30 06:46)  
:)
 
 
11. Laura Gedžiūnaitė    (2011 10 05 14:52)  
Nuostabu!!!
+1
 
 
12. Julius Venslovas    (2012 08 29 08:59)  
gera foto
 
 

Tema
Taškai: 81
Vidurkis: 4.33
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2987
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20042
630618
3110 5
(balsai vėluoja viena para)