| |
 |
1.
(2011 07 25 10:37)
geraij....., gal tik kelios "kartojasi"..... bet visumoj gerai, subtiliaij...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 07 25 11:28)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 07 25 18:13)
+5 Gražu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 07 25 19:31)
koks grozis! :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 07 25 21:46)
mhmmm kaip nuostabiai atskleistas ju gyvenimas :) 555
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 07 25 22:11)
mėgstu tokias. baltas. ir su brilikais.*
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Macro |
|
| Taškai: | 76
|
| Vidurkis: | 4.73 |
| Vertino vartotojų: | 36 |
| Žiūrėta kartų: | 1863 |
|
Share
|
|
|
|
|
|