(2011 07 15 20:36)
Ir be didelių nuogumų nuotrauka būtų puiki, žvilgsnis, spalvos, fonas.
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 07 15 11:39)
Na šitą nuotrauką jau esu pasiskolinęs iš kito puslapio savo darbastaliui :) Taigys 5+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 07 15 12:14)
Patiko - su intriga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 07 15 12:57)
5 +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 07 15 15:46)
Super :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 07 15 20:36)
Ir be didelių nuogumų nuotrauka būtų puiki, žvilgsnis, spalvos, fonas.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 07 16 10:50)
kur čia tie tie nuogumai -du kalneliai, puiki nuotrauka +5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 07 17 20:50)
skaniai čia viskas pateikta
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 07 17 22:55)
Good
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 07 17 23:36)
jes
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 07 19 17:36)
perfecto
|
|
| |