(2011 05 08 22:11)
uch, gerai šviesa lietum krenta
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 05 08 21:45)
ramu, tylu, +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 08 22:11)
uch, gerai šviesa lietum krenta
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 09 01:00)
Patinka atmosfera ;] +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 09 14:09)
geras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 05 09 17:38)
Lygtai ir labai paprastas, bet tuo pačiu ir užburiantis kadras: švelnio spalovos, mistinis apšvietimas...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 05 09 20:32)
Labai graziai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 05 09 20:46)
Ui.. kaip graziai cia viskas pavyke, net norisi sneketi pasnibzdomis, kad vandens nesudrumsti ir pauksciuku neisbaidyti..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 05 10 21:36)
oi kaip gražu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 05 12 21:20)
gražu
|
|
| |