(2011 05 06 20:23)
Sakyčiau rizikingai čia sužaidei su spalvom.
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 05 06 16:03)
+++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 06 18:31)
Na dailus, toks saltas grozis!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 06 19:50)
2/-ne šaltas-o žydras...ne dailus-o daili.....:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 05 06 20:23)
Sakyčiau rizikingai čia sužaidei su spalvom.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 06 20:41)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 06 22:12)
O gal kartais panelės vardas Veronika? Smalsauju nes labai matytas veidas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 05 07 00:31)
Smagus toks šaltas darbas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 05 07 12:19)
Grįžau. Vadinas gerai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 05 07 12:43)
Šviežu ;] 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 05 07 13:36)
Taip, Šaltas Bet norisi ir norisi žiūrėt... 5+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 05 07 13:56)
Faina ir maloniai žiūrisi 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 05 08 10:27)
gražu +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 05 09 18:59)
Labai grazios spalvos..ir zvilgsnis..
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 05 10 23:53)
Viskas gerai su spalvom, jos čia tinka labai.. Nebūtų spalvų - nebūtų tokia graži foto.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 05 12 21:17)
patiko
|
|
| |