Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

>>>>>>

Raimonda Sutkuvienė    (2011 04 11 23:05)  
Juokas pro ašaras, tikrai graudu...:)5
 
 
1. gintaras kasperionis    (2011 04 09 21:22)  
Anonimas... Turbūt neįmanoma atspėti, kieno šis darbas. :-D
O šiaip - aktualus darbas.
 
 
2. Walldis    (2011 04 09 21:43)  
:)
 
 
3. AUDrius a    (2011 04 09 22:31)  
:))
 
 
4. Snaržas    (2011 04 09 22:32)  
;((
 
 
5. A.S.    (2011 04 09 23:00)  
5
 
 
6. Mindaugas SNARSKIS    (2011 04 10 03:26)  
fainai
 
 
7. Algis aš    (2011 04 10 12:07)  
:))
 
 
8. vikaras    (2011 04 10 13:48)  
...geriau tie gudai statytu konservatoriją-aš teip mėgstu i knservatorius i konservus....:)
-2
 
 
9. jjj    (2011 04 10 19:12)  
5
 
 
10. Raimonda Sutkuvienė    (2011 04 11 23:05)  
Juokas pro ašaras, tikrai graudu...:)5
+1
 
 
11. R.K.D.    (2011 04 12 16:11)  
:) +
 
 
12. grazvidas gapsys    (2011 04 14 19:35)  
5
 
 
13. IM    (2011 04 15 22:05)  
:)+
 
 
14. Olga Vaikas    (2011 06 03 10:50)  
patinka :)
 
 
15. VD    (2011 06 12 18:22)  
puikiai.
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.73
Vertino vartotojų:   28
Žiūrėta kartų:   2381
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00030
010416
1001 1
(balsai vėluoja viena para)