(2011 04 11 23:05)
Juokas pro ašaras, tikrai graudu...:)5
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 04 09 21:22)
Anonimas... Turbūt neįmanoma atspėti, kieno šis darbas. :-D
O šiaip - aktualus darbas.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 04 09 22:31)
:))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 04 09 22:32)
;((
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 04 10 03:26)
fainai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 04 10 12:07)
:))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 04 10 13:48)
...geriau tie gudai statytu konservatoriją-aš teip mėgstu i knservatorius i konservus....:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 04 11 23:05)
Juokas pro ašaras, tikrai graudu...:)5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 04 12 16:11)
:) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 04 15 22:05)
:)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 06 03 10:50)
patinka :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 06 12 18:22)
puikiai.
|
|
| |