(2011 03 19 11:09)
pačiu stiliumi primena filmą "Prisukamas apelsinas".. Baltos pėdkelnės, juoda- balta, septinto dešimtmečio postmodernas, visų taisyklių laužymas ..
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 03 18 16:20)
super
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 03 18 16:57)
...tai kuo taip prasikalto,kad sterilizavo....
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 03 18 17:50)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 03 18 18:08)
geras:))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 03 18 19:06)
:) tada +L ir žiūrėkim toliau....:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 03 18 19:37)
iki pilno sterilumo dar vieną didelį klecką pirmojoje dalyje reikėtų panaikinti, nes dabar jis kaip didelė bacila prilipus :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 03 18 19:48)
o maniau cia ant mano pc demele;D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 03 18 20:06)
punks not dead
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 19 11:09)
pačiu stiliumi primena filmą "Prisukamas apelsinas".. Baltos pėdkelnės, juoda- balta, septinto dešimtmečio postmodernas, visų taisyklių laužymas ..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 03 19 11:57)
10.- alpstu nuo protingu komentaru!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 03 19 14:26)
12/-jei nualptum-galiu atgaivint....aš beveik kaip daktaras-lotyniškai biški moku...:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 03 19 14:28)
OKEI.PRANESIU KAI ALPSIU:p
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 03 19 16:52)
neeilinis
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 03 19 17:29)
eke super
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 03 20 09:57)
tikrai super !!!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 04 06 13:16)
istabiai ;]
|
|
| |