Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. vienasdutrys    (2011 03 08 00:39)  
5
 
 
2. Algis aš    (2011 03 08 00:56)  
Gera
 
 
3. grazvidas gapsys    (2011 03 08 08:31)  
;-)
 
 
4. Zenonas Bulgakovas    (2011 03 08 10:47)  
gera mintis,pralinksmino:) 5
 
 
5. Mindaugas Bernatonis    (2011 03 08 13:38)  
A kur Sanča-Panča?
 
 
6. AUDrius a    (2011 03 08 13:42)  
:)))) gut reikals +
 
 
7. Snaržas    (2011 03 08 13:49)  
Matomai moterys shvenchia -labailabailabai,kol kas tik Vyru komentarai ...ir nie ish vienos Moters -Achiu ...
 
 
8. Laura Vansevičienė    (2011 03 08 14:19)  
nuostabus tiulpanas ir tikrai tikrai labai labai malonu :) Ačiū :)
 
 
9. vikaras    (2011 03 08 14:34)  
šiandie moterims yra gerai-nereikėjo makiažo darytis ...:) sutapo su užgavėnėm-kaukiu nereiks....:)
 
 
10. Laura Gedžiūnaitė    (2011 03 08 15:49)  
OJ koks riteris :)) ACIU uz sveikinimus.
 
 
11. vikaras    (2011 03 08 18:05)  
kadangi LAURA IR G IR D nusprendė,kad ainam tiesei-patiko tada fotograpija labai...ypač,kad nekreivai viskas atlikta...o da-kad tulpė žiedą pakėlus o nenulenkus.....tada už potograpus...pakelkim,kad ežiukas nesupyktu....
 
 
12. jjj    (2011 03 08 18:05)  
55555555555555 visoms 5555555555555555555555
555555555555555555555555555555555555
5555555555555555555555555555
55555555555555555555
555555555555
555
 
 
13. IM    (2011 03 08 20:04)  
Ačiū :)
 
 
14. DRasa    (2011 03 08 21:06)  
dėkojimai visokie :)
 
 
15. j_l    (2011 03 08 21:35)  
:)
 
 
16. Raimonda Sutkuvienė    (2011 03 08 22:40)  
Ačiū už sveikinimus, bet nepamirškit laiškelio parašyt ir
Dulsinėjai iš Toboso...:)5
 
 
17. Ramune M.S.    (2011 03 08 22:57)  
o aciu :)
 
 
18. R.K.D.    (2011 03 09 08:51)  
...ir jus su šventėm :) 5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 85
Vidurkis: 4.52
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1149
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02021
500123
2000 2
(balsai vėluoja viena para)