| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 03 08 00:56)
Gera
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 03 08 08:31)
;-)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 03 08 10:47)
gera mintis,pralinksmino:) 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 03 08 13:38)
A kur Sanča-Panča?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 03 08 13:42)
:)))) gut reikals +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 03 08 13:49)
Matomai moterys shvenchia -labailabailabai,kol kas tik Vyru komentarai ...ir nie ish vienos Moters -Achiu ...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 03 08 14:19)
nuostabus tiulpanas ir tikrai tikrai labai labai malonu :) Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 03 08 14:34)
šiandie moterims yra gerai-nereikėjo makiažo darytis ...:) sutapo su užgavėnėm-kaukiu nereiks....:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 08 15:49)
OJ koks riteris :)) ACIU uz sveikinimus.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 03 08 18:05)
kadangi LAURA IR G IR D nusprendė,kad ainam tiesei-patiko tada fotograpija labai...ypač,kad nekreivai viskas atlikta...o da-kad tulpė žiedą pakėlus o nenulenkus.....tada už potograpus...pakelkim,kad ežiukas nesupyktu....
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 03 08 18:05)
55555555555555 visoms 5555555555555555555555
555555555555555555555555555555555555
5555555555555555555555555555
55555555555555555555
555555555555
555
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 03 08 20:04)
Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 03 08 21:06)
dėkojimai visokie :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 03 08 21:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 03 08 22:40)
Ačiū už sveikinimus, bet nepamirškit laiškelio parašyt ir
Dulsinėjai iš Toboso...:)5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 03 08 22:57)
o aciu :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 03 09 08:51)
...ir jus su šventėm :) 5
|
|
| |