| |
 |
1.
(2011 01 30 20:48)
Fantastika, koks liūtukas :) +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 01 30 20:50)
Nerealus portretas!!!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 01 30 21:47)
Vuo kuoks
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 01 30 21:54)
kokios akys
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 01 30 21:55)
Algimantai, mergaite čia :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 01 30 22:06)
auga šamanė (aš ir lyties negalėjau atskirt)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 01 31 01:48)
Puikiai parinkta kadro kompozicija, l.patiko :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 01 31 02:17)
Graži mergytė
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 01 31 08:58)
gražu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 01 31 10:47)
Puiki
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 01 31 11:58)
beprotiskos akys
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 01 31 16:07)
AKYS tai jo..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 01 31 16:28)
superinė nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 01 31 17:27)
gerulė V:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 01 31 18:53)
ir is kur tu trauki tokius spalvotus personazus ? ... +5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 01 31 19:07)
Tie strypai kairėje gal kiek dėmesio ir atitraukia, bet personažas - įdomus
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 01 31 19:20)
Akys nerealios, kaip plastikines... Liuxs !
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 01 31 19:50)
akys veza :>
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 01 31 19:52)
ir kaip tokį žvilgsnį "pagaminti":)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2011 01 31 20:36)
išraiškingai :-)
|
|
| |