| |
 |
1.
(2011 01 05 15:53)
a negalėjai to paukščio nubaidyt-visą fotografiją gadina...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 01 05 16:55)
Geras
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 01 05 16:55)
Liuks, penki
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 01 05 20:20)
gerai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 01 05 20:20)
l.grazu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 01 05 21:03)
laibai geras. Kadravimas gal kiek kitoks galėjo būti, bet sunku su sniegena susitarsi:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 01 05 23:23)
Bonsas..:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 01 06 07:59)
oj kaip patinka tokios. nice
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 01 06 10:52)
+5 vien už paukštuką. Duočiau ir daugiau, jei galima būtų :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 01 06 13:03)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 01 06 14:13)
joooo cia ti gut aber.....jooo
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 01 06 14:43)
Sutinku su Giedrium,dėl kadravimo.Geriau žiūrėtusi kavadratas ,tuomet sniegena būtų dešiniame kampe.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 01 06 15:25)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 01 06 18:08)
+:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 01 06 20:42)
+5 :)))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |