Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. vikaras    (2011 01 05 15:53)  
a negalėjai to paukščio nubaidyt-visą fotografiją gadina...:)
 
 
2. Indru    (2011 01 05 16:01)  
+
 
 
3. Algis aš    (2011 01 05 16:55)  
Geras
 
 
4. Algis aš    (2011 01 05 16:55)  
Liuks, penki
 
 
5. vikaras    (2011 01 05 16:56)  
+5
 
 
6. jjj    (2011 01 05 17:52)  
5
 
 
7. alexx    (2011 01 05 20:20)  
gerai
 
 
8. Inga Inge    (2011 01 05 20:20)  
l.grazu
 
 
9. Giedrius_In    (2011 01 05 21:03)  
laibai geras. Kadravimas gal kiek kitoks galėjo būti, bet sunku su sniegena susitarsi:)
 
 
10. Dainius K°    (2011 01 05 23:23)  
Bonsas..:)+
 
 
11. Arturas Kupcinskas    (2011 01 06 07:59)  
oj kaip patinka tokios. nice
 
 
12. Vaiva Vareikaitė    (2011 01 06 10:52)  
+5 vien už paukštuką. Duočiau ir daugiau, jei galima būtų :)
 
 
13. Vytautas    (2011 01 06 12:52)  
5
 
 
14. Laura Vansevičienė    (2011 01 06 13:03)  
grazu :)
 
 
15.    (2011 01 06 14:13)  
joooo cia ti gut aber.....jooo
 
 
16. Zenonas Bulgakovas    (2011 01 06 14:43)  
Sutinku su Giedrium,dėl kadravimo.Geriau žiūrėtusi kavadratas ,tuomet sniegena būtų dešiniame kampe.
 
 
17. kiki    (2011 01 06 15:25)  
:)
 
 
18. IM    (2011 01 06 16:48)  
+
 
 
19. A.B.    (2011 01 06 18:08)  
+:)
 
 
20. DRasa    (2011 01 06 20:42)  
+5 :)))))
 
 
21. p.gintautas    (2011 03 04 13:59)  
+
 
 

Kita
Taškai: 88
Vidurkis: 4.73
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2172
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12011
002620
0000 5
(balsai vėluoja viena para)