Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Julka    (2011 01 05 12:28)  
niiice :)
 
 
2. Cindecka    (2011 01 05 13:17)  
gražuuu :))
 
 
3. Indru    (2011 01 05 13:21)  
nice:)
 
 
4. Rūta Smailys    (2011 01 05 13:50)  
keistai, bet patinka linijos
 
 
5. A.S.    (2011 01 05 14:58)  
:)
 
 
6. alexx    (2011 01 05 14:58)  
+++
 
 
7. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2011 01 05 15:07)  
Geras.. Kokiuose vandenyse tokios plaukioja? :))))
 
 
8. Eglė Trepeikytė    (2011 01 05 15:09)  
+5
 
 
9. vikaras    (2011 01 05 15:25)  
...visiems žvejams patiks...o ypač-tam dailynykui kur ešerius gaudo-pavadiniką jojo pamiršau...:)
 
 
10. Viktorija V. G.    (2011 01 05 17:23)  
nuostabu;)
 
 
11. jjj    (2011 01 05 17:37)  
5
 
 
12. Algis aš    (2011 01 05 20:33)  
Puikiai
 
 
13. DRasa    (2011 01 05 21:16)  
Super :))
 
 
14. Snaržas    (2011 01 05 22:02)  
...esate Jauna ,o tai Jusu privalumas ,nes ateity tikrai 5 balams ivaldysite manipuliacija,
jau ir dabar (gal) javaldote,bettttttttt...nezhinau ,kaip su pachio "miaano" supratimu,o del jo
dar ma tau spragu.
Mat shis darbas nepatinka,man jis beskonybe ,kuri turi savo zhiurova jegos strukturu (kareivinese) "vartotoju".
Na gal dejote ,shiaip paishdykavimui,(gal provokacijai),bettt tiketina,kad su laiku suprasite ,kas che "saldu"ir papigiai "holiwoodishka"...
+3 nerashysiu,ir taip uzhsitraukisiu Jusu darbuko fanu nepalankuma.
Valio,manau suprasite ka suveltaiparashiau...
 
 
15. Edvard Blaževič    (2011 01 05 22:03)  
dabar supratau kaip padaryta ! Man labai patinka šis darbas :)
 
 
16. I r m a S i l i ū n a i t ė    (2011 01 05 22:27)  
Vaikysteje vasaromis i musu kiema atvaziuodavo dvi seses is Taurages.
Pas mociute. Susidraugavom. Pasakodavo,kaip Jų prosenele jaunysteje undinę mate. Kaip ji atrode ir t.t. Mes klausydavomes tu istoriju ir tikejom kiekvienu zodziu. :D
grazu
 
 
17. Evaldas Cicėnas    (2011 01 05 23:09)  
Neblogai, tik organiskesnio perteikimo vandenyje noretusi.
 
 
18. Александр Красавцев    (2011 01 05 23:15)  
hell nice) 5
 
 
19. Kęstutis Šimatonis    (2011 01 06 01:01)  
5
 
 
20. Pijus Vyčas    (2011 01 06 08:32)  
not nice
 
 
21.    (2011 01 06 09:34)  
5 labai gražu
 
 
22. anuka    (2011 01 06 10:45)  
aš nelabai suprantu, kas čia blogai pagal didžiuosius meno metrus... man tai gražu :)
 
 
23. A.B.    (2011 01 06 18:10)  
+:)
 
 
24. Snaržas    (2011 01 06 20:31)  
anuka,manau esate nenuoshirdi :-(
 
 
25. Ignas Butėnas    (2011 01 12 09:38)  
och, kad ta undine butu pilnu ugiu... :) O siaip tikrai smagus darbas.
 
 
26. Olga Vaikas    (2011 02 01 12:05)  
megstu undines :)
 
 

Manipuliacijos
Taškai: 95
Vidurkis: 4.47
Vertino vartotojų:   58
Žiūrėta kartų:   3811
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
42034
422525
0021 3
(balsai vėluoja viena para)