| |
 |
1.
(2010 12 15 13:22)
Įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 12 15 13:37)
dekui.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 12 15 13:38)
patraukliai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 12 15 13:39)
"ineshkite"autore aishkuma- "S chevo nachinaetsa rodina?",man toks ispudis ,kad che -belekas,minties ,kaip Sacharoj hash du O,tiesiog pamanipuliota ir tiek...
Ar ash teip supratau...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 12 15 13:40)
+3 (tiesa)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 12 15 13:42)
4/ Cia jokia ne manipuliacija,tikra media- koliazas.Ir darbas sis dovana vienai fotografei gimtadienio proga.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 12 15 14:22)
Taip,kad darbas su mintim.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 12 15 14:26)
man labai patinka;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 12 15 14:27)
dekui Ruta.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 12 15 14:34)
6/ a,jio ,dabar supratau,na gimtadienio proga drauge tokia dovana gavusi tur but liko (gal) patennnnnnkinta,bet man tai butu lyg gauchiau gimtadienio proga tokia dovanele:
http://www.imagebam.com/image/d4e446108690347
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 12 15 14:37)
Na jei jum patinka savo "snuki" matyti tokiam amplua,tai jau cia tik Jusu problema.
Galit toliau eit paisyti savo karikaturu.Jos tai tikriausiai pradziugina neviena drauga.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 12 15 14:39)
kone Hanibale ta laimingoji dovanu gaveja:)? Man tai stabiliai geras tas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 12 15 14:43)
12/ Taip Hanibalei si dovana buvo.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 12 15 14:58)
Nu ka ir kas besakytu, bet man patinka... 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 12 15 15:07)
dekui.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 12 15 15:12)
labai geras koliazas.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 12 15 15:19)
16/ dekui.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 12 15 17:30)
man neralu!!!!!!!!!! 555555:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 12 15 18:00)
dekui Laura.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 12 15 19:01)
patinka šis :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 12 15 20:45)
super žiūrisi ( :
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 12 15 20:56)
kažkas naujo, jėga 5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 12 15 22:05)
Savotiškas - pats tas kūdrai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 12 15 22:06)
5 nuo manęs, įdomiai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 12 16 03:37)
man patinka!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 12 16 08:38)
Jio, idomiai taip
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 12 16 09:01)
super darbelis. Mačiau jį Hanibalės feisbuke :) Nesvarbu kieno darbas, bet labai man super +5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 12 16 10:54)
27/ darbas mano :) ,o Hanibalei dovana. :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 12 16 20:34)
šauniai
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 12 16 21:28)
Geras darbas, ispudingai veidu susiliejimas gavos... cia ne kiekvienas skaitmena taip moketu sumanipuliuotu. darbas prashosi nuodugnesnes analizes :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 12 16 21:35)
30/ jokiu manipuliaciju cia nera,dar karta sakau,CIA tikra MEDIA,atradau technika,kuria darau koliazus,jokio kompiuterio pagalbos.
Atsibodo,jei netikit,paklauskit Olgos Vaikas,nusiunciau jei darba,viskas rankom daryta,jokiu manipuliaciju.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 12 17 20:49)
tai as ir sakau kad ne kiekvienas taip su skaitmena padaro o cia koliazas blyn...
tamstos kuryba jau kuri laika stebiu, tad ner cia ko dabar kazkam kazka irodynet,
bo kas domisi tas zino. vuo teip ;)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2010 12 22 14:00)
komercija
|
|
| |
| |
 |
34.
(2010 12 22 14:00)
komercija
|
|
| |
| |
 |
35.
(2010 12 22 14:06)
vel apsirukei manticai?
|
|
| |
| |
 |
36.
(2010 12 22 17:27)
betkuri zhurnala atsivertus galima pamatyti ta pati, visuose, pradedant nuo akiniu, tad tavo ta technika atrasta turbut ta juoda terlione ir kliju ishkilimai su laku( jei toki naudoji), nes viskas kitkas yra iskirpta is zurnalu ir reklamu, o tai totali komercija. Pirmam plane matau kepure ir akinius, antram tipo buk kai beckhamas, treciam motera reklamuoja swarovski ar kitka, nu supratai apie ka ash
|
|
| |
| |
 |
37.
(2010 12 22 17:42)
na sakau,kad apsirukes,eik geriau pamiegoti narkomane.
|
|
| |
| |
 |
38.
(2010 12 22 18:02)
bet tai tu kartoji ta pati per ta pati, nieko protingo pasakyt negali, o man pabarabanu, nes nesamones sneki kiekviena kart, bet tavo darbai ir atspindi ta pati per ta pati, sekmes kuryboje, nebemalk sh
|
|
| |
| |
 |
39.
(2010 12 22 18:06)
Mano kiekvienas darbas vis kitoks,ko nepasakysi apie tavo spalvu makalyne,taip kad kam jau kam,bet tau vertetu patyleti.
|
|
| |
| |
 |
40.
(2010 12 22 18:27)
ash silkiu ish zhurnalu nekarpau
|
|
| |
| |
 |
41.
(2010 12 22 18:34)
Taip as moku silke iskirpti,o tu nesugebi net spalvu sumaisyti,jau nekalbant apie kompozicijos pagrindus.
|
|
| |
| |
 |
42.
(2010 12 22 21:17)
vau pasigyrei, atsargiau, pagiros i depresija gali ishvest
|
|
| |
| |
 |
43.
(2010 12 22 21:35)
nespersk pagal save manicai
|
|
| |
| |
 |
44.
(2010 12 27 13:05)
geras kolezas!
|
|
| |
| |
 |
45.
(2010 12 28 02:06)
dekui
|
|
| |
| |
 |
46.
(2011 01 06 16:08)
LABAI
|
|
| |