Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2007 10 25 23:47)  
skanaus :-)
 
 
2. R.    (2007 10 26 00:01)  
kaip man šita patinkaaaaaaaaa.
Taip fainai lašeliai ant nosytės kapsi...
 
 
3. Remigijus Žilinskas    (2007 10 26 01:19)  
nuotaikinga :)
 
 
4. Remigijus Žilinskas    (2007 10 26 01:19)  
lietuviu kalboje yra toks zodis ?
 
 
5. Arvydas Kupstys    (2007 10 26 10:09)  
skaniai:)
 
 
6. Antanas Adamsas    (2007 10 26 10:29)  
taip gali ir nosis ištysti ;)
 
 
7. Daiva Kielė    (2007 10 26 13:19)  
:))+
 
 
8. Kriste P.    (2007 10 26 13:47)  
cia musu Viktorija:)
 
 
9. Jonas Tučkus    (2007 10 26 18:06)  
+
 
 
10. Dominykas Povilenskas    (2007 10 26 19:34)  
+
 
 
11.    (2007 10 26 23:07)  
... saulę ir gėles.

puikumai.
 
 
12. Dangus    (2007 10 26 23:59)  
reiskias komiksui darom pertrauka :). sirduciu lietus.
 
 
13. akire tama    (2007 10 27 03:23)  
as mastau apskritai apie pertrauka,nes laimes ner ;) komiksas nebent atsiras dienorasty,kai laikai pageres :)
 
 
14. Sigitas Daščioras    (2007 10 29 21:26)  
+
 
 
15. Karina    (2007 11 23 14:49)  
5
 
 
16. Laura Židonytė    (2008 02 11 19:58)  
Kažkodėl prisiminiau save ;DD
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2092
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10212
101912
3000 10
(balsai vėluoja viena para)