| |
 |
1.
(2007 10 25 23:47)
skanaus :-)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 26 00:01)
kaip man šita patinkaaaaaaaaa.
Taip fainai lašeliai ant nosytės kapsi...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 26 01:19)
nuotaikinga :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 26 01:19)
lietuviu kalboje yra toks zodis ?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 26 10:09)
skaniai:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 26 10:29)
taip gali ir nosis ištysti ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 26 13:19)
:))+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 26 13:47)
cia musu Viktorija:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 26 23:07)
... saulę ir gėles.
puikumai.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 26 23:59)
reiskias komiksui darom pertrauka :). sirduciu lietus.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 27 03:23)
as mastau apskritai apie pertrauka,nes laimes ner ;) komiksas nebent atsiras dienorasty,kai laikai pageres :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 02 11 19:58)
Kažkodėl prisiminiau save ;DD
|
|
| |