Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Renata Drukteinytė    (2007 10 23 18:11)  
uogos už gryyba :)
 
 
2. Vida    (2007 10 23 18:15)  
peles graziai zaidzia, lelija
 
 
3. Dominykas Povilenskas    (2007 10 23 18:39)  
+
 
 
4. Vitas Zabita    (2007 10 23 20:41)  
+
 
 
5. Linas Streikus    (2007 10 23 20:41)  
super+
 
 
6. RS    (2007 10 23 20:47)  
Nezinau kaip tai galima vienu piesiniu sukurti visa animacini filmuka su jau pazistamais herojais, bet Jums tai pavyko.
 
 
7. Petras T.    (2007 10 23 21:03)  
+
 
 
8. Dangus    (2007 10 23 23:03)  
peles kaip peles bet ka triusiai krumuose isdarineja tai... S raidele. akire kiek metu tamstai?
 
 
9. akire tama    (2007 10 23 23:07)  
8/ na merginos amziaus klaust kiek zinau negrazu :) o velniai zin ka tie triusiai isdarineja, cia kiekvienam pagal sugedimo laipsni ;)
 
 
10. Dangus    (2007 10 23 23:08)  
as klausiu kaip fotografas dailininko :). o ne kaip vyras merginos. smagus tamstos piesinukai.
 
 
11.    (2007 10 23 23:37)  
smagus tavo piesinukai :)
 
 
12. Antanas Adamsas    (2007 10 24 08:54)  
Jau visa istorija klijuojas :))
Patink
Laukiu dar
 
 
13. Daiva Kielė    (2007 10 24 11:20)  
dar vienas didelis pliusas :))šaunuolė:)
 
 
14.    (2007 10 24 11:26)  
liuks, graziai supiesta viskas, savitas piesimo stilius, jau bus galima pamacius piesini zinot kas autorius. Kaskada svajojau tapt animatorium ..... +++
 
 
15. Daiva Kalinauskaitė    (2007 10 24 11:48)  
=) gal 100 kart bandziau ta zuiki nupiest xi xi xi
 
 
16. Grazina Hartmann    (2007 10 24 13:20)  
Patinka jusu darbai, akire.
 
 
17. Dangus    (2007 10 25 13:46)  
o su pelem sasaja yra? pries tai buvusiam darbe pele zvejyboj. dabar tipo grizta namo ir gauna kocela?
 
 
18. akire tama    (2007 10 25 23:33)  
nebutinai uz zvejyba gauna.anam drabe kita pele turi gelbejimo rata.ka tamsta apie tai?na taip,gal ne ta zuvi suzvejojo ;) ne ant to kabliuko uzkibo. na, vyram visko buna.bile kad su gelem grizo o ta niekadeja su kocelu...vargas su tom moterim,ane?per ilgas monologas. ATSAKYMAS: su visais cia ta sasaja yra ;)
 
 
19. akire tama    (2007 10 25 23:33)  
*darbe
 
 
20. Kriste P.    (2007 10 26 13:49)  
labai faina
 
 
21. Sigitas Daščioras    (2007 10 29 21:27)  
+5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1375
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00002
311619
1001 7
(balsai vėluoja viena para)