| |
 |
1.
(2007 10 23 18:11)
uogos už gryyba :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 23 18:15)
peles graziai zaidzia, lelija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 23 20:41)
super+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 23 20:47)
Nezinau kaip tai galima vienu piesiniu sukurti visa animacini filmuka su jau pazistamais herojais, bet Jums tai pavyko.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 23 23:03)
peles kaip peles bet ka triusiai krumuose isdarineja tai... S raidele. akire kiek metu tamstai?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 23 23:07)
8/ na merginos amziaus klaust kiek zinau negrazu :) o velniai zin ka tie triusiai isdarineja, cia kiekvienam pagal sugedimo laipsni ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 23 23:08)
as klausiu kaip fotografas dailininko :). o ne kaip vyras merginos. smagus tamstos piesinukai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 23 23:37)
smagus tavo piesinukai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 24 08:54)
Jau visa istorija klijuojas :))
Patink
Laukiu dar
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 24 11:20)
dar vienas didelis pliusas :))šaunuolė:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 24 11:26)
liuks, graziai supiesta viskas, savitas piesimo stilius, jau bus galima pamacius piesini zinot kas autorius. Kaskada svajojau tapt animatorium ..... +++
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 24 11:48)
=) gal 100 kart bandziau ta zuiki nupiest xi xi xi
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 24 13:20)
Patinka jusu darbai, akire.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 25 13:46)
o su pelem sasaja yra? pries tai buvusiam darbe pele zvejyboj. dabar tipo grizta namo ir gauna kocela?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 25 23:33)
nebutinai uz zvejyba gauna.anam drabe kita pele turi gelbejimo rata.ka tamsta apie tai?na taip,gal ne ta zuvi suzvejojo ;) ne ant to kabliuko uzkibo. na, vyram visko buna.bile kad su gelem grizo o ta niekadeja su kocelu...vargas su tom moterim,ane?per ilgas monologas. ATSAKYMAS: su visais cia ta sasaja yra ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 25 23:33)
*darbe
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 26 13:49)
labai faina
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 29 21:27)
+5
|
|
| |