| |
 |
1.
(2010 09 22 11:46)
įdomiai taip-nekasdieniškai..:) ale tą užvadinimą galėjai mūsiškai užurašyt-jei ką...:)++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 22 12:27)
4,5 už bandymą.
Kam ta dėmė apačioje?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 22 12:42)
ech gražu 555
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 22 12:42)
sveiki sugrize
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 22 16:23)
akvareliška :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 22 18:30)
Patink...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 22 19:26)
super!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 22 22:07)
gera
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 23 01:33)
wellcomeback'as
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 23 08:07)
nagi gražu :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 23 08:42)
Meniškai 5!!!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 23 09:19)
:) nice to see you again
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 09 23 10:03)
aciu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 09 23 10:22)
liuks
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 12 26 16:04)
puiku :!
|
|
| |