| |
 |
1.
(2010 09 21 10:02)
Smagi tokia ir ziurisi:) 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 21 10:09)
;) :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 21 10:14)
...viskas-varau malkaut...a kur čionais...:)++
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 21 10:36)
3. o aš tai grybų tuoj varau .. gal ir ką panašaus pamatysiu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 21 10:39)
Gerai, kad dar tokios gervelės kažkiek ilgėliau užsibūna.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 21 10:43)
Patiko 5;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 21 12:15)
LLLLL
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 21 13:07)
Žvilgsnio kryptis "prašosi" į apačią. Ir "portrait" formato norisi...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 21 13:47)
9/-iš kur čia nukritai...:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 21 13:52)
10/- nesijaudink, neaukštai kritau ir ant šieno ;), galva sveika ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 21 15:25)
patinka
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 21 15:49)
sugalvojimas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 09 21 18:29)
Smagiai ziurisi ++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 09 21 19:03)
matyt ir gervės jau skrist rengias
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 09 21 20:35)
Penki gervei ir fonui :-)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 09 23 09:30)
kad pelkiu senis buna tai zinojau, bet kad... :) grazi foto +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 09 24 19:49)
9/ Portrait formatas stipriai sumažintų erdvę, o žvilgnis į viršų, nes... :))
Ačiū visiems.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 09 24 21:17)
O man labai patinka merginos ir beržų "skambėjimas". Grakštu :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 10 05 21:23)
aha-panašu į gervę
|
|
| |