| |
 |
1.
(2010 09 04 12:48)
pirma ;))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 04 14:50)
4,5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 04 14:58)
visai gerai išnaudoji smena 8m
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 04 18:37)
:) ...arba smena gerai tave išnaudoja... ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 04 18:40)
nu gut
pirma visiškai mistika...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 04 19:18)
:)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 04 19:20)
:)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 04 19:25)
patiko+5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 04 19:34)
gerai gavosi.
tik ne m8, o 8m. smena gi ne leica :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 04 21:15)
10 chi-chi :)
dekui visiems!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 04 22:06)
... jau ir aš turiu tą smeną 8m, reiks konsultacijų, jaučiu....
smagiai tu viską susuki, svarbu mintis, +++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 04 23:55)
pirmoji - liuks :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 05 00:15)
5 uz zemuogiu grandinele pirmoj :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 09 05 00:16)
ir puikūs spanguolių karoliai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 09 05 08:13)
geras daiktas ta smena....8M...+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 09 05 11:48)
o man šita serija vidutinė.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 09 23 23:08)
:DDD
|
|
| |