| |
 |
1.
(2010 09 04 11:56)
Gražu, šviesa suvaldyta.
Belieka 5 parašyti
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 04 12:08)
labai+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 04 16:54)
gerai "klupčiukas" atrodo
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 04 18:47)
graži erdvė ir šviesa gerai skamba...
bet IMHO perdaug viso gražus kadre - žvilgsnis bega nuo berniuko į angeliukus ir t.t.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 04 19:30)
idomiai , patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 04 19:40)
didelis pliusas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 05 09:14)
+5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 05 12:08)
++
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 10 08:54)
Geris
|
|
| |