| |
 |
1.
(2007 10 13 23:56)
patinka man perteikta nuotaika..
laukiam Kudroje
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 14 01:17)
lelija! labai patinka, ir pypke, ir zmogus sesely, ir spalvos ir liniju grieztumas;]
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 14 09:09)
Rūkymas kenkia aplinkinių sveikatai, todėl aš prieš pypkes, nu bet gražu.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 14 12:11)
nu kabina kazkuo +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 14 12:46)
Topinis kadras!
Kiekviena detale patinka!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 14 13:10)
labai, +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 14 13:50)
išrūkė rūką
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 14 13:55)
joooo... ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 14 14:22)
Oho kiek pridūmino+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 14 17:24)
čia turbūt įžymiausia lietuvoj perėja:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 14 19:13)
Šypteliu už Įžymybes. Vadinasi turiu kažką bendro su paparaciais. Taip ?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 14 22:53)
Pasirasau penketu:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 15 15:16)
labai geras....super 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 15 18:33)
Nugi liuks +5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 16 08:26)
+++
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 18 22:31)
Aha, geras darbas.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 18 22:32)
Ir 5-tukas!
|
|
| |