| |
 |
1.
(2010 08 03 00:29)
na taip, kantrybes reik turet :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 08 03 00:32)
man patiko suniuko sedesena :) maniskio tai letenos atgal ciuozia ant tokio pavirsiaus :) gera serija
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 08 03 00:36)
2/ čiuožia ir mūsiškio - pažiūrėk... sėdi išsiskėtęs :)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 08 03 00:56)
Nepatinka man tas slengas - tačiau tenka sakyti - superinė serija - 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 08 03 06:53)
:)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 08 03 08:37)
:) puiki serija..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 08 03 09:11)
Tu turi šunį?? :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 08 03 09:20)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 08 03 09:25)
7/ Petruška... jau daugiau nei 3 metus :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 08 03 11:15)
hehehe.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 08 03 14:53)
Edita :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 08 03 15:56)
Lelija
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 08 03 18:14)
:)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 08 03 21:13)
ar gavo nors kąsnelį?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 08 03 21:55)
:)))))))))) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 08 03 22:09)
tikras draugas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 08 03 22:33)
Super !
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 08 05 09:06)
Gražiai:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 08 05 09:50)
uz naratyva+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 08 11 10:55)
cha
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 08 16 23:22)
puikiai, ir tai tikrai ne atsakomasis mano vizitas. Nuoširdžiai 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 08 17 15:14)
+:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 08 26 10:18)
:)
|
|
| |