Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. VaRom    (2010 08 03 00:29)  
na taip, kantrybes reik turet :)
 
 
2. Renata Dijak (ajavaska)    (2010 08 03 00:32)  
man patiko suniuko sedesena :) maniskio tai letenos atgal ciuozia ant tokio pavirsiaus :) gera serija
 
 
3. Edita    (2010 08 03 00:36)  
2/ čiuožia ir mūsiškio - pažiūrėk... sėdi išsiskėtęs :)))
 
 
4. Antanas Kučinskas    (2010 08 03 00:56)  
Nepatinka man tas slengas - tačiau tenka sakyti - superinė serija - 5
 
 
5. Petras T.    (2010 08 03 06:53)  
:)))
 
 
6. Gražina D.    (2010 08 03 08:37)  
:) puiki serija..
 
 
7. Kristina Petrošių    (2010 08 03 09:11)  
Tu turi šunį?? :D
 
 
8. Antanas Adamsas    (2010 08 03 09:20)  
:))
 
 
9. Edita    (2010 08 03 09:25)  
7/ Petruška... jau daugiau nei 3 metus :)))
 
 
10. Dangus    (2010 08 03 11:15)  
hehehe.
 
 
11. Kristina Petrošių    (2010 08 03 14:53)  
Edita :)))
 
 
12. Algis aš    (2010 08 03 15:56)  
Lelija
 
 
13. IM    (2010 08 03 18:14)  
:)+
 
 
14. JP    (2010 08 03 21:13)  
ar gavo nors kąsnelį?
 
 
15. AUDrius a    (2010 08 03 21:55)  
:)))))))))) +
 
 
16. Alla Poletaeva    (2010 08 03 22:09)  
tikras draugas
 
 
17. Anželika Žalpė    (2010 08 03 22:33)  
Super !
 
 
18. Gintautas    (2010 08 05 09:06)  
Gražiai:))
 
 
19. Sigitas Daščioras    (2010 08 05 09:50)  
uz naratyva+
 
 
20. Antanas M    (2010 08 11 10:55)  
cha
 
 
21. elinax    (2010 08 16 23:22)  
puikiai, ir tai tikrai ne atsakomasis mano vizitas. Nuoširdžiai 5
 
 
22. Dainius K°    (2010 08 17 15:14)  
+:)
 
 
23. AGU    (2010 08 26 10:18)  
:)
 
 

Serijos
Taškai: 90
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2233
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10012
3121019
1002 2
(balsai vėluoja viena para)