| |
 |
1.
(2010 07 14 13:09)
Tas namas kaip pasaulio krašte atrodo :) Uoga
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 07 14 13:37)
Super!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 07 14 16:45)
Idomu, ar namas vis dar tebestovi... ++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 07 14 17:20)
O Dievo valia kad staytume ant uolos, nes jegu ant smelio tai sugrius... :)) geras vaizdas :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 07 14 18:00)
4,6
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 07 14 18:55)
abstrakti iškalbinga realybė:)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 07 14 18:56)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 07 14 19:02)
gerai čia:-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 07 14 19:29)
geras kadras
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 07 14 20:08)
oi!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 07 14 21:28)
good!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 07 14 21:59)
Petrai, tai kur pinigaijj ?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 07 14 23:34)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 07 15 02:51)
Namukas didelemis akimis ziuri :ups! Geras momentas.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 07 15 07:25)
14/ apie pinigus žino Knieža, beje, kažkur dingęs ? ... :)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 07 15 09:19)
nu nieko sau
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 07 15 12:37)
fain
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 07 15 13:03)
O-ba naaaa.... +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 07 15 13:53)
joooo, nenorėčiau aš ten , dar nukris.... +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 07 15 13:53)
Geras kadras :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 07 15 14:09)
GeraY
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 07 15 16:20)
piatras namą пастате
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 07 19 09:41)
4,5
|
|
| |